Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés van és mondjuk...

Ha peteérés van és mondjuk reggel csinálok egy OVUTESZTET akkor mennyire lesz erős a második csík?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy este kell csinálni.van esteleg valaki aki reggel is kipróbálta?
2010. nov. 19. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Reggel nincs értelme, mert csak megtéveszt :(
2010. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hjaaaaaaaaaaaaj..de nem ez volt a kérdés.csak azt szeretném tudni,hogy mit mutat a reggeli?
2010. nov. 19. 13:10
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak mert most lenne peteérésem,de este totál halvány a csík de a reggeli,meg majdnem olyan erős mint a control csík.Lehet,hogy a mesim után pár nappal volt már egy spontán peteérésem,azért nem stimmel a dolog?

5napja este barnáztam,illetve ilyen barna maszatos volt a papírom.Gondolom az esetleg lehetett beágyazódás??

Teljesen össze vagyok zavarodva.....

2010. nov. 19. 13:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, és ha nem is kora reggel, de 10:00 órakor is ugyanúgy ott virított az erős második csík, mint este:) És azt is észrevettem-bár biztos mindenki más- hogy ha pozitív, akkor teljesen mindegy, hogy este hatkor, vagy délután háromkor csinálom, hogy eszel, iszol, pisilsz-e előtte. Nekem, ha pozitív az ovuteszt, akkor egész nap olyan. Ebben a hónapban 14:00-kor csináltam és hamarabb virított rajta a tesztcsík, mint a kontroll. De ez a saját tapasztalatom.
2010. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan volt, mint este, de nem az első vizeletből csináltam. kb. 10 órakor.
2010. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! Hányadik napon vagy, és mikor menstruáltál? Nekem kicsit zavaros, ahogy leírtad...beágyazódás az ovu után lehet 5-10 nappal kb. de ha most + az ovuteszted, és most lenne ovud is számolás szerint is, akkor valószínű azt mutatja.
2010. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezt elolvasod, akkor a doki kifejezetten a reggeli tesztelést ajánlja. Én megmondom őszintén mindig reggel tesztelek, és sokkal pontosabban mutatja, mint a délutáni.

Nekem ő a dokim, meg vagyok vele elégedve.

2010. nov. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pozitív, akkor az a reggeli elsőből is az. Hónapok óta figyelem, és a 14-15. napon pozitív, és kipróbáltam reggel is, akkor is erős két csík. szóval baromság, hogy a reggeli nem lehet jó.
2010. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!