Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Febr.26. voltam orvosnál és...

Febr.26. voltam orvosnál és mondta hogy a 7végén lesz peteérés (tuszorepedés), tehát ezen elvileg túl lennék. DE! Már két napja szur a jobb petefészkem. Elképzelheto, h vmi gond van? Este csinálok egy ovu tesztet, hátha mégis csak most van ovum.

Figyelt kérdés
Szerintetek?koszi
2010. márc. 5. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is figyelik uh-n a pémet. Olyan érdekes nekem is , hogy mióta babát szeretnék lassan 2 éve, csak azóta szurkál a petefészkem. Nekem is ugy van mint nekem. De ha hét elején nézték csak neked , lehet tévedett. egy próbát még megér!
2010. márc. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pontosan...vagy lehet azelott is így volt, csak nem figyeltuk magunkat annyira...neked mit mond a doki, mitol lehet?
2010. márc. 5. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Még nem emlitettem neki, de én gyanakszom most a clostira is, most meg kaptam tüszőrepesztő szurit is és még jobban szuródik. Szinte állandoan érzem. Én már azt képzelem, hogy cisztás vagyok.
2010. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia!na van vmi változás?én még azota is érzem hogy "van "petefészkem,még séta kozben is, meg ilyen nyilalások a méhem korul,mai nap még társult a fehér folyás is....kiváncsi vagyok mi lesz ebbol..
2010. márc. 8. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!