Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónap Closty szedése után...

Két hónap Closty szedése után sincs eredmény. Most a következő hóban pedig már 5. napja késik és a teszt negatív. Jártál már hasonlóan? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első hónap closty szedése után éreztem olyan dolgokat mint máskor nem, de aztán múlthéten mégiscsak megjött, igaz nem sok volt,de volt. :(( Most újra rajtavagyunk az ügyön. Szerintem csinálj majd még egy tesztet olyan 5 nap múlva, ha addig sem jön meg. Biztosat (állítólag) a nem várt mensi elmaradása után kb 10-11nap után mutat ki. Drukkolok neked!!! Sok sikert a babához!!
2009. jan. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már van egy 3 éves kisfiam. Ő nagyon gyorsan összejött. Szinte elhatároztuk és már ott is volt. Most egy kicsit meg vagyok ijedve, mert már fél éve semmi. Sőt a clostyval sincs eredmény. Mit tegyek?
2009. jan. 13. 08:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj az orvosoddal. Nekem írt még fel duphastont is még a closty mellé, így nagyobb az esély. Én ma délután megyek dokihoz és majd meglátom mit mond még. Sok sikert! :))
2009. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
(első válaszoló vagyok megint) Nekem ajánlották még a palástfű és a cickafark teát. Épp tegnap vettem meg őket, de előtte konzultálok ma a dokival mielőtt elkezdeném inni. Ilyenkor minden kis segítség jóljön. A sógornőméknél 9 év van a két gyerköc között és ahogy elhatározták utánna egy évre jött össze a második baba. Nekünk sincs még semmi eredmény, pedig mi is 5 hónapja próbálkozunk. Szernitem jönni fog ő nem soká, csak legyél türelemmel. :)))
2009. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Clostyval 36 napos ciklusom is volt, tényleg azt hittem összejött, de nem :( Ettől függetlenül nagyon sok embernek segített, ja és állítólag még a gyógyszer mentes hónapban is kifejti hatását, úgyhogy hajrá :). Sok sikert és KITARTÁST!
2009. jan. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megpróbálok türelmes lenni, de nagyon rossz állandóan csalódni. Nem igaz?
2009. jan. 13. 08:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is dettó 36 napos csinált. És megjött... Pedig már reménykedtem. De most a mentes hónapban úgy tűnik a hőm alapján hogy van tüszőrepedés (pcos vagyok) és a 14.napon! így remélem most sikerül. Szedem a barátcserje kapszulát, cickafark és mostmár palástfű teát.

Tudom mit érzel, de azt tudom tanácsolni hogy kicsit foglalkozz más témával és legyetek együtt amikor jól esik (nekem is ezt kéne csinálnom) és akkor fog jönni.

Tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön Nektek a baba!!!

Majd írj a későbbiekben hogy mi lett!

2009. jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
(első válaszoló vagyok) Sajnos igen nehéz elfogadni és beletörődni egy-egy negatív tesztbe! Rossz csalódni folyamatosan, de én a pozitív gondolkodás híve vagyok és bízom benne hogy ez sokat segít! :))
2009. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!