Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni kb 20...

Hogy tudnék lefogyni kb 20 kilot? 3 hónap alatt sikerülhet? Már sokszor probálkoztam de semmi eredmény.

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

mesélj magadról

kg/cm/év/nem?

kép?

mit/mennyit/milyen intenzitással sportolsz?

mit/mennyit/mikor eszel? pl a tegnapi napod

milyen típusú munkát végzel?

mivel próbálkoztál eddig?

egészségügyi okok kizárva?

betegségek?

miért pont 3 hónap alatt akarsz lefogyni?

2011. júl. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egészségesen és maradandóan akarsz fogyni akkor duplázd meg az időt. De a legkönnyebb még akkor is az életvitel váltás.
2011. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sportolj kisbarátom.
2011. júl. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok :D 175 cm magas és 75 kilo sztem ez elég sok fél év alatt feljött 15 kilo és nem tudom leadni

egészségügyi oka nincs. diétáztam de semmi eredmény.

2011. júl. 23. 13:01
 5/9 anonim ***** válasza:
10 kiló fogyás is bőven elég lenne, esetleg az a 15 mínusz, ami kezdetben voltál, nem kell azonnal már drasztikusba átmenni. De ne várj csodát, vagy 3 hónap után az általad számolt eredményt.
2011. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
10 kiloval is megelégednék... csak nem tudom hogy tudnék lefogyni és hogy hatásos is legyen lehet hogy az akarat erömmel van gond? szeretnék szeptemberig lefogyni..
2011. júl. 23. 18:57
 7/9 anonim ***** válasza:
kezd azzal, hogy pontosan válaszolsz az első válaszban feltett kérdésekre
2011. júl. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha arra válaszok hogy milyen munkát végzek tudtok is segiteni.
2011. júl. 23. 19:27
 9/9 anonim ***** válasza:

nem azt kérdeztem, milyen munkát végzel, hanem milyen TÍPUSÚ munkát, ugyanis nem mindegy, hogy ülőmunka v könnyű esetleg közepesen nehéz fizikai munka


mindegy, bocs, hogy segíteni akartam és a válaszaidból kiindulva rámutattam volna, miben hibázhattál és milyen irányba kéne változtass....

2011. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!