Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele, ha a...

Lehet terhesség jele, ha a szokásosnál sokkal hamarabb bezsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés
Eddig elég volt egy héten egyszer mosni, most meg kb 2 hete: 2 naponta mosni kell, mert szörnyen bezsírosodik.Most kellene megjönnie a napokban, de ez a probléma lehet terhesség miatt?
2009. jan. 13. 10:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2009. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
..ennyire azért már ne képzeljünk be dolgokat...pszichológus? (lehet lepontozni:)
2009. jan. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet ám!

Én most vagyok a 7. hétben, és először nekem is ez tűnt fel! Sokkal sűrűbben kellett hajat mosnom. Aztán szép fokozatosan a bőröm is bezsírosodott, és jönnek rajta a pattanások... :/

2009. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, végül is megváltozik a szervezet. De azért önmagában nem terhességi tünet. De azért tudd hogy ha többet mosod, gyorsabban zsírosodik! Van más tünet is? Mikorra nem várod?
2009. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Azért vannak egyértelműbb jelei a dolognak, pl pozitív teszt :)


Nem akarlak bántani, de szerintem is pszichológushoz kellene fordulnod.

2009. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

11:31-es vagyok. Még sosem volt eddig O %-os válaszom! :DDD


Én komolyan gondolom a pszichológust, nem gúnyolódásból írtam :) Saját tapasztalat, végigjártam a Kaáli Intézetet, épp csak hogy a lombik nem kellett. Fájadalmas viszgálatok, rengeteg pénz, sírás, meddőségi kezelések..., a végén már teljesen bediliztem és nem létező terhességi tüneteket produkáltam. A végén spontán sikerült egy "lesz@rom" tipusú hónapban, szóval egyértelműen pszichés háttere volt. Ha újra kezdhetném, akkor az alapvizsgálatok után a pszichológushoz mennék. Szóval tényleg csak segíteni szeretnék :)


Nem biztos, hogy az a jó, ha itt azt írják le neked amit hallani szeretnél és közben mindenki bólogatva nyomkodja hozzá a zöls kezecskét, csak hogy te kicsit jobban érezd magad hamis tünetek miatt. Aztán meg jön a pofáraesés mensikor, de hát mint tudjuk más f.szával könnyű verni a csalánt...

2009. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de tényleg az előző hozzászóló felé hajlok én. LEHET baba jele, de tényleg annyira közel van már ilyenkor a testszcsinálás lehetősége hogy szerintem fölösleges ezeket a kérdéseket feltenni.

Lesz baba nálad is előbb mint gondolnád... Csak példát kell venni az előző válaszolóról! Mindenki túlparázza ezt az egészet. Amikor lekezdünk foglalkozni a babatémával azonnal csúszik a ciklus, nincs peteérés, stb. LAZÁN! Én jön is baba!:-)

2009. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

Előttem is van példa a "beképzelem a terhességet" c. betegségre, ezért javasoltam a pszichológust. A barátnőmék több éve próbálkoznak sikertelenül, A-Z-ig mindent kipróbáltak lassan, minden hónapban azt hitte minden tünetre, hogy terhes, utált minden terhes nőt, velem is megszakította a kapcsolatot, mikor már a második babámat vártam...szóval ezt el kell kapni, jobb előbb, mint később, mert az idő csak megy sajnos...

2009. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

szia, légyszi írd meg hogy a terhesség jele volt e.

Ha igen minden rendbe veletek?:)

2009. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jól éreztem!

Nemsokára születik a kisfiam!!!

2009. aug. 8. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!