Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett így valaki teherbe?...

Esett így valaki teherbe? Nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

10dpon vagyok, egész nap fájdogál a pocak

ma 2 tizedet esett a hőm és barnázok kicsit....

Máhszájat zártnak éreztem...


Tudnátok segíteni?


Már szültem egyszer, van egy kisfiam, illetve volt előtte egy missed ab om

Eddig csak ott tapasztaltam barnázást, de ott is csak később 6-8 hetes terhesen


Ilyen barnázásom se mensi előtt se terhesség alatt nem volt nekem soha, ezért kérdezlek titeket, nincs tapasztalatom


Tudom van ilyen beágyazdásos hőleesés meg barnázás, tudnátok alátámasztani ezt nekem?Lett így valaki babás?


Kicsit elkeseredtem, ugyanis LH tesztelek is, eddig erősödött, és a hcg tesztem is haloványan csíkos, ezt még nem veszem 2csíknak


De nem értem, ha pl ESETLEG ma lenne a beágyazódás akkor mit mutattak eddig a tesztek?


Persze a legegyszerűbb az lenne ha megjönne és esne tovább a hő, és a teszt sem lenne haloványka(?)

de 10dpon ne már.


2010. nov. 20. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
54%

Agyon variálod az egészet!

Láttam a tesztjeidet, meg minden kiirásodat elolvastam a ovuteszteket a görbéket.

Mi lenne ha egyszerűen várnál egy kicsit? barnázás lehet beágyazódástól vagy attól hogy sárgatest elégtelenséged van. De ettől sem kell megijedni.

Azt hogy benned most per pillanat mi zajlik senki nem tudja megmondani. Várjál 3 napot és tesztelj.

2010. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!