Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétszarvú méhvel mennyivel...

Kétszarvú méhvel mennyivel nehezebb teherbe esni? Esetleg vannak "praktikák", amivel könnyebb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is kétszarvú méhem van. Az orvos azt mondta, hogy nem nehezebb így teherbe esni, mint normál esetben. Erre én vagyok az élő példa, egyszerre terhes lettem amikor akartuk. A terhességgel sem volt semmi gond, 41.héten született a manó. Most 8 éves a fiam, teljesen egészséges.

Esetleg annyit megjegyeznék, hogy emiatt császárral született, és a zárójelentésemre 5 db felkiáltójellel van ráírva, hogy kétszarvú méh. Soha nem szülhetek hüvelyi úton, ezt is a doki mondta. Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2011. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy 8éves fiam,de én hüvelyi úton szültem. Semmi gond nem volt. Rövid vajúdás stb. De most augusztusban rám ijesztettek,hogy,hogy milyen nehéz és akár el is vetélhetek 20hetes kor körül,amikor kezd nóni majd a baba. :(
2011. nov. 2. 20:33
 3/4 A kérdező kommentje:
*Már milyen nehéz így teherbe esni....
2011. nov. 2. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hétszer estem teherbe, ebből öt vetéléssel végződött. Csak az utolsó terhességemnél derült fény arra, hogy kétszarvú a méhem. Csak az egyik oldal megfelelő baba kihordására.
2015. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!