Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem? Vagy a tabi...

Teherbe estem? Vagy a tabi mellékhatása játszik velem? Annyira félek, pedig vigyázunk nagyon.

Figyelt kérdés

8hónapja van egy párom.November 28.-án kezdtem el a tabit szedni,most tartok a 2.-ik levél,19.-ik szeménél.Nem szokott bennem el menni,mindig megszakitással védkezünk,igy a tabi mellett is.De amig nem szedtem tabit, akkor is ezzel a módszerrel "vigyáztunk".De kb. 2 napja "többet" eszem,vagyis többször,és úgy érzem,hiába eszem,nem lakom jól.De azt tudni kell,hogy én keveset eszem amúgyis. A mensimnek nem sokára meg kell jönni,a 7napos szünetben,ami péntektől kezdődik.Csütörtökön fejezem be a 2.-ik levelet (21szem).Az is feltünt nekem,hogy 1,5 héttel ezelőtt a mellem is feszült,és fájt,mintha nőni akarna.A mensit akkor még nem érezhettem,hisz 1,5 hét azért messze volt. Nagyon félek,mert nem akarunk babát,és lehet hogy egyedül maradnék a picivel.Azt meg nem akarom.Én még tanulok,jövőre érettségizem,igaz a párom dolgozik,de ő nem akar gyereket,egy jó pár évig.Még 23éves,és meg 21.Én arra is gondoltam,hogy a tabi mellékhatása most jön ki rajtam!!?? Vagy mire gondoljak?? Tudom hogy minmális az esélye igy teherbe esni,de én már mindenre gondolok...

Köszi előre is a válaszokat.


2009. jan. 13. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:
*védekezünk *minimális. Bocs a hibákért.
2009. jan. 13. 12:54
 2/2 anonim ***** válasza:
A gyógyszertől is ehetsz többet én is híztam tőle 5 kgot meg szabájozza is a ciklusodat. csinálj tesztet a várt mensi után 1-2 nappal.
2009. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!