Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után vagyok már 1...

Peteérés után vagyok már 1 héttel, és már 1-2 napja esténként mindig hányingerem van. Lehet ebből baba? Voltak már ilyen tüneteitek?

Figyelt kérdés
Nemtudom mitől lehet ez. Az étkezéssel nem hozható kapcsolatba, mert arra is ügyelek már. Más valakinek is voltak már ilyen tünetei, és baba lett a vége? Már nagyon szeretnénk egyet! Ezen kívül még érzem néha, hogy alul a hasam mintha görcsölne. Olyan, mint menzesz előtt. Köszi a válaszokat!!
2009. jan. 13. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Tüneteid alapján lehetsz terhes bár én korainak mondanám a jelentkezésüket.

Ha az orvosok kitalálnának egy olyan tesztet amivel pé után egy nappal kimutatná a terhességet a gyakori kérdések női oldal bizonyára nagyon boldog lenne:-)

2009. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgyanúgy vagyok, mint te (PÉ után 8 nappal), csak nekem nincs hányingerem, viszont nekem mikor hason fekszem annyira kényelmetlenül nyomódik a hasam, hogy nem tudok hason aludni, csak oldalt, vagy hanyatt. És tegnap nekem is olyan érzésem volt, mint mielőtt megjön, de hát ahhoz még van egy hét.
2009. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretnéd a babát, akkor képes vagy ezeket a tüneteket produkálni.Én is ugyanígy vagyok, még hánytam is,folyton aludtam, mégsem voltam terhes, de nagyon akartam.

...mert valljuk be , hogy ilyen hamar nem valószínű, hogy valósak lennének ezek a tünetek, hiszen még csak most vándorol a petesejt valahol, még el sem kezdett beágyazódni, a rosszullétekért pedig a hcg a felelős, ami viszont csak beágyazódás után kezd el termelődni.

Én szorítok neked, hogy legyen babád, de valós tünetek kb. 5-6 héttől reálisak ( nekem is akkor kezdődtek a kisfiammal)

...és kérlek ne utálj az őszinteségemért! :-)

2009. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is kicsi az esély, hogy a valós tüneteket érzed.

ETTŐL MÉG LEHET BABA!

Nekem azt mondta a doki, hogy a beágyazódás előtt még azért nem lehet valós tünet, mert még fizikai kapcsolat nincs köztünk és a megtermékenyített petesejt között. A szervezetünk még úgy is érezheti mintha egy megszokott ciklus lenne, és a petesejtünk megtermékenyítetlenül megy a maga útja. A szervezet számára ott kezdődik a "gond" amikor elkezd beágyazódni. Először azt hiszi, hogy egy betolakodó és ezért mérgezéses tüneteket okoz!

Hogy megvígasztaljalak én már a 12. 13. napon éreztem. A 14. napon teszteltem pozitívat!!!

DRUKKOLOK:)

2009. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem utálok senkit azért, mert őszinte :-)
2009. jan. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!