Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy mégis babát...

Lehetséges, hogy mégis babát várok annak ellenére hogy volt mezeszem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
persze,ez előfordul.
2009. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de van akinek megjön az első pár hónapban. Van valami tüneted?
2009. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elvileg előfordulhat, de nagyon ne éld bele magad.(már ha babát szeretnél).

Szerintem csinálj tesztet, és megtudod mi a helyzet.

2009. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tüneteim csak annyik, hogy a hasam fáj, vagy szúr bal oldalon meg egy kicsit feszül a mellem. Nem tudom hogy mit gondoljak, de az érzet viszont nagyon nagy hogy babát várok. De a biztonság kedvéért veszek egy teszet! Mégegyszer köszi a válaszokat!
2009. jan. 13. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha feszül a melled, az elég egyértelmű szerintem. Nekem soha nem szokott, ez volt az első jelem. Eleinte csak este lefekvéskor éreztem.
2009. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vátozó, van olyan hónap, hogy csak kicsit fáj, ebben a hónapban viszont nagyon fáj!!! De ma megjött!! Úgyhogy a mellfeszülés nem biztos hogy a terhesség jele. Én észrevettem hogy a szervezetem változik, minden hónapban más. Eddig nem vettem észre csak miután elkezdtem figyelni magam. Valamint én is éreztem úgy hogy biztosan babás vagyok, a mensim is hirtelen lecsökkent hányingerem volt reggel, de azaz igazi hányással, ez addig tartott amig elmentem orvoshoz aki közölte, hogy nem vagyok terhes és a tünetek hip-hop eltüntek.
2009. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok mint te! Nekem 3 napja múlt a "fura" mensim, ma reggel (7. nap) teszteltem egy negatívat! Nem tudom mi lehet velem, mensi előtt voltam orovsnál, akkor csak mellem fájt (ami mostanra elmúlt) és szurkálta a hasam. Orvos azt mondta mensi előtt egy héttel, hogy minden rendben velem, egészséges vagyok, van esély babára. A késő mensim görcs nélkül jött meg. Most meg a hasszurka nem akar múlni. Reggel semmi bajom, este vagyok kicsit rosszul.
2009. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!