Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan hozhatnám meg a mensime...

Hogyan hozhatnám meg a mensimet? A 72. cn-en vagyok!

Figyelt kérdés
Barátcserjét akarok szedni, mert nagy valószinűséggel nincs PÉ-m. Viszont mindenhol azt olvastam, hogy a ciklus első napján kell elkezdeni, nekem meg nem akar megjönni. Segítsetek légyszi!
2009. jan. 13. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
aranyos vagy:-) de a segítséget inkább egy orvostól kéne kérned ha 72 napja nem jött meg.
2009. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szia,


Terhes tesztet csináltál már?

Nem e esetleg a babus miatt nem jön meg..:))

Még mielőtt mindenáron meg akarnád hozni.

2009. jan. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :-)

Orvoshoz egyéb okok miatt nem tudok még menni sajnos, de szeretnék. Viszont addig sem szeretném "pocsékolni" az időt.

Nos, babára volt egy NAGYON halvány + tesztem múlt héten, aztán 2 nap múlva semmi (a köztes napon erős görcsöléssel). Holnapra tervezek még egy tesztet, de nem nagyon bízom a + eredményben.

2009. jan. 13. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem baba van a dologban, akkor lehet, hogy segít az AVIVA torna. Az interneten megtalálod, ha még nem hallottál róla.

Azért szurkolok, hogy baba legyen:-)

2009. jan. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

72 nap...az már sok!Ird meg nekünk a holnapi eredményt!Valami történik veled!Reméljük baba!


Szinti

2009. jan. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

+ teszt, utána görcsölés, majd - teszt?

Csinálj gyorsan egy másik fajta tesztet, hátha az ++ (nagyon remélem). Mert, ha az is -, akkor lehet, hogy baba volt, csak elment.


Szorítok, hogy még meglegyen az a babóci.

2009. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos, akkora - lett a tesztem, hogy majd' kiverte a szememet. :-(((

Ha volt is ott valaki, már nincs velem...

2009. jan. 14. 08:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Én az 50, ciklusnapomon kezdetem el szedni a barátcserjét és egy hét mulva lett peteérésem, a hasam is fáj rendesen, a hőm is felment!;-)Csak ajánlani tudom!
2009. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tényleg hatásos úgy is, ha nem az elsőn kezded el szedni? Mert mindenhol/mindenkitől azt hallottam, hogy a legelsőn kell elkezdeni. Ha mégis, akkor reggel nekikezdek...
2009. jan. 14. 10:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Akit érdekel: tegnap este megjött magától. :-)
2009. jan. 16. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!