Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még terhes? Holnapra...

Lehetek még terhes? Holnapra nem várom a mensimet, de 4 napja volt egy kis vérzésem, pár óra volt az egész, pedig nekem viszonylag erősen meg szokott lenni.

Figyelt kérdés

Azóta semmi, se hasgörcs, semmi.

Viszont ma csináltam egy Lilly tesztet ami kb 8-10 perc után iszonyú halvány, tényleg éphogy látni csíkot produkált.

Szerintetek ilyenkor mi van????????


2010. máj. 31. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Ha nem scak te látod, hanem a párod is, akkor az már csík! :))) Én így mérem le! :) És fontos, hogy színe is legyen, ne csak egy bemélyedés legyen! Ha nem jön meg a mensid, 2-3 nap múlva ismételd meg a tesztet, akkor erősebbnek kell lennie!
2010. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is baba lesz, amikor véreztél, akkor fejeződhetett be a beágyazódás, azóta kezdődhetett a hcg termelődés, és azért halvány mégcsak. Szerintem én már halkan gratulálok:)
2010. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!