Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Máskor 25....

Terhes vagyok? Máskor 25. napjára megszokott jönni (nem mindig), de ma van 27. napja és semmi! Tegnap estére mutatkozott, de ma meg nem! Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
A barátommal többször együtt voltunk, de nem ment el belém! Mielőtt elment volna, előtte kivette! Ugye nem vagyok terhes??? Nagyon félek, ideges vagyok, sirok!:-(
2009. jan. 13. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Idegeskedés helyett indulj el a gyógyszertárba tesztért, mert itt ülve senki nem tudja megmondani, hogy az vagy-e.

Pár nap késés még nem a világ, de hogy biztos legyél benn, vegyél tesztet. MOST!

2009. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj mindenképpen reggeli vizeletből tesztet! Rossmannban kapható lilly, megbízható, nem vészes az ára. "Sajnos" a megszakítás az egyáltalán nem védekezés, nyugodtan összejöhet így a baba. De lehet, hogy csak az idegeskedés miatt nem jön meg. Van valami tüneted? Pl. mellfeszülés? Nekem az elején csak az volt, de ez mindenkinél változó. Tesztelj mindenképpen, hogy megnyugodj!
2009. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, de annyit még hozzá tennék, hogy megér havi 2-3 ezer forintot, az hogy ne idegeskedjél, és ne legyél terhes! TESSÉK FOGAMZÁSGÁTLÓT SZEDNI!!!! Ha mégis terhes lennél, meglátod anyagilag is többe fog kerülni a dolog, meg lelkileg is.
2009. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad, hogy nem mindig jön meg 25 napra. Talán valami befolyásolja, egyáltalán nem biztos, hogy baba van. De egy tesztet mindenképp csinálj. Mennyi idős vagy, hogy ennyire félsz a terhességtől?

Majd írd meg, mi lett az eredmény!

E.

2009. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!