Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » EZ MOST BEÁGYAZÓDÁSOS VÉRZÉS?...

EZ MOST BEÁGYAZÓDÁSOS VÉRZÉS? 9. napon vagyok pé után és a megszokott fehér váladékomban ilyen rugós pici pirosas bordós valamik vannak.

Figyelt kérdés
Soha nem tapasztaltam még ilyet. Clostyt szedek. A hasam görcsölget vagy 4napja, de más tünetem nincsen, ja a hőm fent van. Szerintetek? Valakinek volt hasonló?
2011. máj. 17. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenem is volt már és még ez se jelentett terhességet...elegem van.
2011. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, pár nap múlva tesztelhetsz.
2011. máj. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet par nap mulva meg fog jonni...a beagyazodas az 5.-7. napon van
2011. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt most ilyen "rugós" kis pici izém, bár nekem előbb volt. Sajnos nem volt baba,bár én is azt hittem,ez most azt jelenti. :(

Kívánom,nálad ne ez legyen!

2011. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Ezt most találtam:


A pecsételő vérzés általában 1 – 2 nappal az után jelentkezik, hogy a hólyagcsíra (blastocista) megérkezik a méhbe, általában 9 nappal a peteérés után, valahol a 7 – 12. nap között. Ekkor még a hólyagcsíra aligha látható szabad szemmel, nagyon kicsi.

Ha pecsételő vérzést tapasztaltál, és azt hiszed, hogy a beágyazódás okozza, akkor nagyon kell figyelned a tested további jelzéseit. Sajnos a terhességi gyorsteszt ilyenkor még nagyon ritkán mutatja ki a terhességet.

2011. máj. 17. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!