Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy baba? Hőm 2 napja...

Lehet hogy baba? Hőm 2 napja 36,8, kb.1 hete majd megjön érzésem van, puffadt a hasam alja, sokszor pisilek, és 4 napja átlátszó, halványbarnás nyákos folyásom van, ami a betéten nem látszik, csak a wc papiron.

Figyelt kérdés
Volt valakinek ilyen? Jan. 1-én volt pé-m. Szerintetek mikor teszteljek? Jan. 16-ra nem várom. Ja és a derekam nagyon fáj....
2009. jan. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Várd meg a 16-át. A hőmérséklet a mensi előtt kb 12-24 órával szokott csökkeni, szóval ebből még bármi lehet.
2009. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A barnázás biztató jel, meg a többi tünet is. A hőmérsékleted is lehet jó. Nekem is ennyi volt, bár nekem az előző hónapokban amikor megjött 36,5 fölé soha nem ment. Én már ebből sejtettem hogy eljött a mi időnk!

A mensi előtt 1 nappal teszteltem pozitívat, de nem mindenkinek mutatja ki ilyen hamar. Úgy volt, hogy megvárom a mensit, de nem bírtam ki!!!!

Szorítok, hogy baba legyen:)

2009. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, várok még 2 napot és ha nem jön meg tesztelek.

Drukkoljatok!!!

2009. jan. 13. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!