Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális hőmérő miért...

A digitális hőmérő miért mutat mást ha többször mérem?

Figyelt kérdés

most pl.3x mértem és elöször 36.9 volt,majd 36.5 aztán 36.6.

igy hogy mérjek reggeli hőt?melyik lehet a valós?ha 36.9 vol akkor csak voltam olyan meleg hogy odáig felment,inkább gondolnám hogy az alacsonyabb lehet fals,nem?


2010. nov. 21. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
bocs hogy nemtudom a választ, de jó kérdés, én is ezt tapasztalom :(
2010. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy elemet cseréltetsz benne.
2010. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan digitális hőmérőm, a leggyorsabb, ami itthon van (kb. fél perc és kész az eredmény), ami minden méréssel egyre magasabb hőmérsékletet mutat. Nekem pl. a normális hőm 36,5 körül van. Terhességem elején picit rázott a hideg és nem éreztem jól magam, megijedtem, hogy beteg lettem, ezért félóra alatt megmértem vagy 5-ször, 5-jére már kb. 37,2-öt mutatott... A másik hőmérő pedig 36,6-ot. Azért szeretem inkább a sima hőmérőt, vagy olyan digitálisat, ami lassabban dolgozik.
2010. nov. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen okok miatt cseréltem le hagyományos hőmérőre. Annyira mondták, hogy a digitális ilyen pontos, meg olyan pontos... nekem ugyanúgy minden egymást követő mérésnél mást mutatott. Volt, hogy egyszerre mértem (digi és hagyományos) és bizony 0,5 fok különbség is volt közöttük. Vegyél hagyományos lázmérőt az a legbizosabb. Színezett folyadék van benne, ugyanolyan mint a higanyos. Mielőtt megvennéd próbáld ki, hogy le lehet-e rázni, mert amit 400 forintért vettem elsőre azt nem lehetett ezt aztán később másoktól is hallottam. Aztán vettem egy komolyabbat 1700 forint volt ugyan, de tökéletesen működik. Minden jót!
2010. nov. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!