Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy Kaáli Intézetbe...

Lehet, hogy Kaáli Intézetbe kell mennünk a Férjemmel, lombikbébi programra. Tapolca vagy Kaposvár. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Milyen vizsgálatok lesznek? Mi a menete, mennyi idő amíg ténylegesen elkezdődik a folyamat? Vagy előtte más módszerrel próbálkoznak még? Nagyon szeretnénk már kisbabát!
2010. nov. 22. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért KELL a Kaáliba menni? Nagyon jók az állami meddőségi központok is, és ráadásul ingyenesek...
2010. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kaposvár még nem kapta meg a TB támogatást, az intézat válalta az első 100 beteg támogatását (ez már betelt szerintem).Erre kérdez rá mindenképp, ha kaposv mellett döntötök. De Pécsen van állami támogatott(mi odajártunk).
2010. nov. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt olvastam a honlapon hogy ingyenes a kezelés, ha beutalóval megyünk.
2010. nov. 22. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapolcán minden ingyenes, csak a hormon vérvétel kerül pénzbe, egyszeri összeg, 13000 ft. A kezelésekért, konzultációkért nem kell fizetni, nem kell beutaló, ugyan az az orvos aki Kaposváron, de Kaposváron tényleg fizetni kell még mindenért. Egyértelműen Tapolcát válasszátok. Mi február óta járunk ide, ha van kérdésed az intézetről, inszemről, lombikról szívesen válaszolok priviben.
2010. nov. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak!


Írtam priviben, de nem nagyon is merem az oldalt, hol tudom megnézni, jött e válasz a levelemre?

Bocs hogy ilyen béna vagyok:)

2010. nov. 23. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Az email címedre ment a válasz, tegnap írtam. :)
2010. nov. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oké, megvan:)

Én is írtam:)

2010. nov. 24. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!