Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát közöset....

Szeretnénk babát közöset. Hová tudnánk fordulni? Sajnos a lombikbébi programban anyagiak miatt nem tudunk résztvenni, mert igy a Tb nem finansziroz belöle semmit sem. Van-e valamilyen alapitvány ami tudna ebben segiteni?! Köszönöm.

Figyelt kérdés
Van több gyermekem régebbi kapcsolatombol. Akkor ugy gondoltam hogy nem szeretnék több gyermeket igy megcsináltattam a petevezetö elkötését. Most van egy párom akivel viszont 4 éve együtt vagyunk és nagyon szépen megvagyunk, gyerekeket is elfogadta és ök is öt.
2010. nov. 24. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
rossz kategória
2010. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Sajnálom,hogy előbb cselekedtél aztán gondolkodtál :(

Hátha kapsz valam használható választ.Én ebben sajnos nem tudok segíteni :(

2010. nov. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nincs olyan alapítvány aki ezt támogatná, hisz vannak gyerekeid és saját akaratodból köttetted el magad!
2010. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem alapítvány de adnak hitelt rá, medi credit a neve, magánműtéteket, plasztikát, lombikot stb támogat, csak ilyenekre adják, ha van meló helyetek akkor kezes sem kell hozzá, ha nincs akkor két kezes és közjegyzői hitelesítés stb és már utalják is a pénzt a dokinak aki a lombikot vagy bármilyen beavatkozást végzi.Tehát pénzt nem adnak kézbe, hanem a dokitól kell hivatalos árlista és neki vagy a cégének utalják, amint oda ért a pénz azonnal kezdik a beavatkozásokat..azt hiszem tíz vagy húsz év alatt lehet visszafizetni..kamat alig van rajta.
2010. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt a linket itt van tájékoztató


[link]


még annyit nagyon rugalmasak, én felhívtam őket és két nap múlva már jött is az üzletkötőjük, egy hét múlva már kés alatt voltam, nekem nem lombik volt de jó, hogy van ilyen lehetőség.

2010. nov. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megint én, úgy látom viszont a futamidőt csökkentették, nekem több volt még.
2010. nov. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg a mensmentist vagy a káli intézetet
2010. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!