Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Juniusban voltam együtt a...

Juniusban voltam együtt a párommal védekeztünk és meg is jött rendesen, mégis vettem tesztet 2-őt is mindkettő negatív lett tehát meg is nyugodtam. Mi lehet a probléma talán mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon kizárt, de leírom juniusba voltam együtt a párommal védekeztünk meg minden és minden hónapban meg is jött rendesen, mégis vettem tesztet 2-őt is minkettő negatív lett tehát meg is nyugodtam, de most ugy érzem, h valami folyik a mellemből nem tej, de ezt igy most nem tudom elmagyarázni! Ja és minden nap van fehér lefolyásom nem is kevés aminek nincs vmi kellemes szaga? Nemtudom mi lehet a probléma ha valaki tud kérem segitsen!
2009. jan. 13. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhes lennél,akkor már csak úgy tudnál menni mint egy pingvin, és a lábfejedet sem biztos,hogy látnád.

Komolyra fordítva, szerintem menj el egy dokihoz, lehet hormonzavar, vagy összeszedtél valami fertőzést. Mióta van ez?

2009. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
az kizárt hogy te ha terhes is vagy akkor juniusban lettél az mert akkor már nagyhasadnak kellenen lennie. 7 honapos nönek már van hasa nemis kicsit.Szuoval nemhinném szerintem a hormonjaid megvannak zavarodva!
2009. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a mellemből még nem rég vettem észre talán egy hónapja én is valószinütlennek tartom a terhességet lévén h hasam nincsen, de akkor is megijeszt ez a sok lefolyás orvoshoz meg be kell valljam h félek elmenni
2009. jan. 13. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal nőgyógyász... itt baj lehet ha melledből folyik vmi...
2009. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig a doki fog tudni meggyógyítani, nem mi itt...
2009. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Es mostanaban nem teszteltel? Most vegyel egyet, es csinald meg.

Gondolom hogy nem vagy terhes, de miert felsz elmenni dokihoz? Kerjel meg valakit aki elmegy veled, ugy sokkal konnyebb es jobb, ne feljel!

2009. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
múlt héten teszteltem és negatív lett! hát akkor is félek! 21 éves vagyok még a szüleimmel élek, de mivel sok probléma van most a családban nem merek neki szólni! Ja és a második tesztet már ő is látta már mint az édesanyám!
2009. jan. 13. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!