Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagy holnap kellene megjönn...

Ma vagy holnap kellene megjönnie. Délelőtt úgy éreztem egyszer-kétszer mintha megjött volna, de nem. Aztán fél 6 körül élénk piros (de nagyon kevés, szinte csak egy pecsét) majd barnás volt. Lehetett bent valami?

Figyelt kérdés
Most meg semmi. Én mindig nagyon görcsölök amikor megjön és még 2 napig. most semmit nem érzek, nem fáj nem görcsöl. Most megilyedtem, nem tudom mi ez. Tudtok segiteni?
2008. jan. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szia.ez lehet a beágyazódás jele is,de lehet bármi más(pl cysta).AZ IS LEHET HOGY A SZERVEZETED JÁTSZIK VELED ÉS KÉSŐBB MEGJÖN.NEKEM IS ÍGY VOLT.KÉRDÉS AZ HOGY VAN E VALAMI TERHESSÉGI TÜNETED.HA PÁR NAPÍG MÉG NEM JÖN MEG,CSINÁLJ EGY TESZTET.ABBÓL MAJD TÖBBET MEGDUDSZ.
2008. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is igy voltam,egy kis barna folyásom volt,már azt hittem na meg fog jönni(sajnos),de nem.Csináltam tesztet,amikor meg kellett volna jönni a mensimnek,de már 2 csikos lett.Azota már 3mat csináltam,mindegyik + lett.Szoval nem biztos h nálad baj van.Lehet babás vagy.Ja és nekem annyi tünetem volt csak,h görcsögettem,cicim feszült.Semmi más.
2008. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet mindkettő,nekem 5 napot késett,folyamatosan az az érzésem volt,hogy megjön,a teszt nega lett,2 is,de aztán megjött sajna.Ilyen még sosem volt velem,de azt mondják,hogy benne van a pakliban,ha valaki erősen akar babát.De persze az is lehet,hogy babás vagy.Várj egy hetet,tudom hogy nagyon nehéz,de megéri,mert lehet hogy elsőre a teszt negatívat mutatna,de egy hét múlva már poz. lenne.Ha szeretnéd,akkor szorítok,ha nem akkor is.Egy öreg róka
2008. jan. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!