Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon ingerült vagyok,...

Nagyon ingerült vagyok, talán, mert terhes vagyok, a negatív tesztek ellenére. De már engem zavar a magam idegessége. Minden idegesít, néha el is sírom magam dühömben. Ti hogy kezelitek az ilyen helyzeteket? Az ingerültség minek tudható be?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 07:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Azon mérgelődtem fel legutóbb, hogy nem akarta úgy kiírni a kérdésemet, ahogy az szólt... szóval, mit tesztek ilyenkor?
2009. jan. 14. 07:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mekkora az esély arra hogy terhes vagy? Elmaradt már a mensid? Mert én vagyok egy két hete ilyen hogy iszonyatosan érzékeny hangulatom van,hol sírnék,hol dühöngök utána meg semmi bajom. De nálam tegnap 5 hetes terhességet állapitottak meg ugyhogy megvan az ok:-) Ha van esély rá hogy terhes lehetsz akkor már játszanak a hormonok.
2009. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia, és gratulálok a babához!

Nekem nem maradt még el mensim, merthogy rögtön az előző vérzés elmúlása utáni napon kezdtem gyanakodni, hogy valami nincs rendben: feszült a mellem, termelt valamit, fájt, görcsölgettem. A tesztek, mint mondtam negatívak, de én nem hiszem el, hétvégére nem várom, és lehet, nem is jön meg, mert a hőm még mindig elég magas régiókban van. De idegesít ez a helyzet, hogy tiszta hisztizsák vagyok... :-(((

2009. jan. 14. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!