Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párotok/ közvetlen családod...

Párotok/ közvetlen családod (akikkkel együtt élsz) negatív szokásait hogyan viselitek? Elmondjátok neki (k), ami zavar? De hogyan hogy ne sértsd meg őt/őket?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: büfögés, fingás, fogcsikorgatás, fogszívogatás, krákogás, köpködés......sttb stb.....
2011. jan. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

büfögés, fingás, krákogás - ezek nem "rossz szokások" :D


rossz szokás pl az, mikor sose a helyére teszi a mosogatószert, vagy széjjel hagyja a koszos ruháit, vagy ilyesmi.

Én ezeket jól tolerálom, mivel többnyire én csinálom ezeket :D

2011. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Férjem evés közben fogához koccintja a kanalat, villát. Megmondtam neki, próbál változtatni, de nehezen megy, én meg csak összerázkódom minden alkalommal.
2011. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
mivel anyósom házában élek, hallgatok. Páromnak szoktam mondani minden igénytelen, trehány az anyja.
2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

büfögés, fingás, fogcsikorgatás, fogszívogatás, ezekkel semmi bajom, mert mindenki ember és igen, ezeket mindenki produkálja, ki nyíltabban, ki kevésbé..habár nekem az a véleményem, hogy közösségben visszafogja mindenki magát, de otthon, ha mondjuk iszik otthon valami szénsavasat, akkor hadd böfögjön utána ha jól esik neki....


Amikor viszont a zoknijai széthagyta a lakásban és ötödik figyelmeztetés ellenére is ez volt, összeszedtem az összeset és beraktam egy zacskóban az ágyába..ez volt kétszer, na azóta nincs széthagyva semmi :)

2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Csak horkol -habár ez nem kifejezett szokás-, de azt földrengető módon:)!


Megmondanom nem kell, tudja. Igyekszem gyorsan, őt megelőzve elaludni...

2011. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Ilyesmikkel semmi bajom, talán a horkolás zavar egy picit. :)

Amik komolyabban zavarnak, inkább a komolyabb világnézeti különbségek köztünk, néha mintha két különböző dimenzióban élnénk.

2011. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a dohányzást viselem el nagyon nehezen.
2011. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En a dohanyzast kozvetlen csaladtagtol (ferjemtol, gyerekemtol) nem is tudnam elviselni. Amiket leirtal, tobbnyire termeszetes dolgok, egeszsegre nem karosak. Igen, van, amelyik illetlen, de neked egyszer sem volt olyan, hogy otthon voltal es kijott egy bufi, puki akarmi akaratlanul? Persze ha direkt nem torodik azzal az illeto, hogy mit csinal, barmit megenged maganak, az mas teszta es szolni KELL, mert lehet, hogy ot mashogy neveltek vagy epp, hogy nem neveltek, senki sem mondta neki, hogy ilyet mas elott ne csinaljon es ezert ilyen. Szolni kell. Csak akkor tud valtozni, ha egyaltalan tud rola, hogy mi zavar, mert maskent honnan tudna?
2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Az én családomban szerencsére nem fordul elő ilyesmi, kivéve apámat. Ő azért nem fogja vissza magát, mert azt mondja, ha nem engedi ki, aminek ki kellene, nagyon elkezd fájni a hasa. Ezt még meg is érteném, de legalább ne a jelenlétemben csinálná. Menjen ki wcre vagy a szobájába és ott. Nem velem él, de amikor nála vagyok és ilyeneket csinál, simán megmondom neki, hogy ezt azért nem kellett volna..

Nagyon nehezen tolerálom az ilyesmit.

2011. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akivel összeköltöztem, mindig adtam három hetet, hogy az általam rossznak vélt szokásairól lemondjon (ruhák szétdobálása, el nem mosogatás stb.). Ha nem változtatott szakítottunk.
2011. jan. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!