Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston, closty kúrán...

Duphaston, closty kúrán vagyok egy éve.25-én jött meg a mensim.6-án choragont kaptam. Babát szeretnék. Olyan puffadt vagyok /ALHAS/, hogy alig bírok leülni. Ez az injekció hatása? Mikor tesztelhetek legkorábban?

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is túlvagyok egy duphaston+closty kúrán, jövőhéten megyek ultrahangra és ha nem lesz peteérésem, akkor jön az injekció. Állítólag ezután tuti a baba, de van akinek csak második injekciós kezelés után jön össze a baba. Nem hinném hogy az injekciónak ilyen hatása lenne, szerintem csinálj egy tesztet,mert lehet már babát vársz! Te hova kaptad az injekciót? Bízom benne hogy neked már sikerült! Milyen gondjaid voltak hogy neked is ilyen gyógyszerkúrát kellett végigcsinálni? Szorítok neked és írd majd meg az eredményt!

Üdv : B

2009. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem jön meg a mensim a fogamzásg. abbahagyása óta. Fél évig semmi, így jött ez a hormonkúra duó. Már 1 éve szedem: Duph. Closty. Most repesztettek 1. tüszőt és fenékbe kaptam a szurit. Már átfúlytak, párom spermái is oké. Na ezek után már kezd betelni a pohár! Gondolhatod!
2009. jan. 14. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok: Nálam is ilyen problámák vannak, vagyis mostmár remélem hogy csak voltak, mivel a closty és duphaston kúra után 4 hó után végre múlthéten megjött, most abban bízunk hogy lesz is peteérésem és az injekció után megreped a tüsző és végre sikerül a baba. Kicsit már kezdtem kiborulni, de az orvosom helyrepofozott lelkileg. Így mostmár türelemmel várom a kis jövevényt.
2009. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és kitartást neked, tudom kell hozzá nem is kevés, de bízz az orvosodban!!! Ő majd segít!!! Mégegyszer sok sikert neked is a babához!!!
2009. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!