Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés volt a vérzésem a...

Kevés volt a vérzésem a legutóbbi menstruációnál, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tegnap délután voltam először nőgyógyászati vizsgálaton. az orvos csinált rákszűrést és megvizsgált hogy minden rendben van-e velem.közben kérdezgetett hogy mikor volt az első menstruációm meg az utolsó és én elmondtam h mikor de a megszokottnál sokkal kevesebb volt a vérzésem. Neki az első kérdése hogy nem-e vagyok terhes....nekem ez meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg az lehetnék. Nem csináltam tesztet sem emiatt. Mondtam az orvosnak is hogy mindig védekeztünk gumióvszerrel, és a barátom (ez nála ilyen belérögzült szokás) mindig megnézi a szeretkezés után a gumit meghuzogatja és megnyomkodja hogy megnézze valahol nem-e lyukadt ki véletlenül, de mindig jó vol sehonnan ne folyt/szivárgott ki semmi sem. Ezért nekem tényleg nem fordult meg a fejemben h az lehetnék....

Aztán az orvos ahogy az ujjával vizsgált azt mondta hogy kicsit puha azthiszem a méhemet mondta, h biztosan nem vagyok terhes? hát na nekem ott elkezdett járni az agyam és azóta folyton erre gondolok. Az orvos azt mondta hogyha esetleg terhes lennék akkor négy hetesnél nem több mert máskülönben ő érezné már, de most nem érez semmit sem. Menjek vissza ha nem jönne meg a menstruációm hónap végén.

Beleültette a bogarat a fülembe és félek mi lesz ha tényleg az vok és babát várok.

20éves vagyok a szüleimmel lakom, és munkám sincsen, a párom pedig még iskolába jár neki sincsen semmi jövedelme, nem tudnám ezt a babát rendesen felnevelni és őszintén még fiatalnak is érzem magamat erre.

Szerintetek lehetséges, hogy terhes legyek? Eddig nem éreztem semmi tünetet, viszont tegnaptól ahogy az orvos megnyomkodta az alsó hasamat és szerintem belül a méhemet fáj...vagyis kellemetlen főleg ha véletlen megnyomódik vagy ilyesmi,nem tudom ez lehet-e jel vagy csak a vizsgálat miatt van....:S

tudom azt fogjátok irni hogy csináljak tesztet a biztonság kedvéért vagy várjak hónap végéig még megjön vagyis meg kellene jönnie a menstruációmnak....ezeket én is tudom és tisztában vagyuk velük valószinű tesztet is fogok csináltatni, csak érdekelne hogy ti hogyan vélekedtek róla, volt-e ilyesmi tapasztalatok esetleg vagy csak véleményetek vagy akármi.

nagyon megköszönném ha tudnátok válaszolni nekem.

e.


2009. jan. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
A megváltozott vérzés utalhat terhességre, de nem jelenti feltételen azt. ha nem volt "baleset" ennek egyébként is kicsi a valószínűsége. Nekem megérne annyit egy teszt, hogy megnyugodjak és ne ezen kattogjon az agyam még hetekig.
2009. jan. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom már 3 hetes terhességet ki tudott tapintani, pedig még az ultrahang is alig mutatta. Volt olyan hónap amikor sokkal kevesebb volt a menstruációm, ez bármitől lehet. De tényleg vegyél tesztet, mindenképp reggel csináld meg, csak hogy megnyugodj. Már mindenképpen ki kell, hogy mutassa. Rossmannban lehet kapni lillyt, nekem ez bevált.
2009. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhes voltál?
2010. febr. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!