Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye úgy van, hogy ha a napi...

Hangaga kérdése:

Ugye úgy van, hogy ha a napi foggátlód beszedted, és kb 4 órán belül hánysz, vagy hasmenésed van, nem hat a gyógyszer mert kijött a szervezetedből. Na de mi a helyzet, ha visszatartom és csak 6óra elteltével megyek el wc-re?

Figyelt kérdés
Akkor nincs semmi gáz, vagy már eleve ha kell f*sni, akkor nem hat? És mi számít hasmenésnek? Kicsit gáz a kérdés, de jó lenne tudnom :)
2010. nov. 24. 08:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gyógyszert szedsz, és hasmenésed van vagy hánysz akkor abban a hónapban védekezz másképp is!Sokszor még az antibiotikum is gyengíto a fog.gátló hatását
2010. nov. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha Te vissza tudod tartani a hasmenést akkor nagyon ügyes vagy.
2010. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még sose olvastad el a gyógyszered betegtájékoztatóját?!
2010. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De elolvastam természetesen, de arról nem ír, hogy mi van ha csak kell wcznem ,de annyira még nem, aztán mondjuk rá 10 órára megyek csak wcre, és hasmenésem van. Ilyenkor addig felszívodik, vagy ha már kell, akkor már tökmindegy hogy elmegyek e akkor wcre, vagy halasztom?
2010. nov. 24. 10:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha visszatartod még két órát a hasmenést(aztamindenit) azzal nem leszel előrébb, hiszen, hogy finoman fogalmazzak, már kandikál a dolog, onnan már semmi nem fog felszívódni.


Én is csak azt tudom javasolni, hogy abban a hónapban mással is védekezzetek. Biztos ami tuti alapon.

2010. nov. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"ha csak kell wc-ned" de annyira nem és visszatartod sok órát akkor nincs is hasmenésed
2010. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
dehát most kezdtem el szedni azt a szart. 2 hete szedem és egyszer sexeltünk gumi nélkül most akkor várjak még 1 hónapot? vagy az is lehet hogy most akkor teherbe estem? annyira nem volt hasmenéses a dolog, de kicsit igen és most akkor hol kezdődik a hasmenés?
2010. nov. 24. 14:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy Te lány? :S

A hasmenés (lat. diarrhoea) nagyobb mennyiségű híg, gyakori székletürítést jelent. Önmagában nem betegség, de számos betegség tünete lehet.


Gyakran társul hozzá hascsikarás (görcsös alhasi fájdalom) vagy a végbél feszülő fájdalma (tenezmus). A széklet többnyire vizes-nyákos, de előfordul gennyes, illetve véres széklet is. Az akár napi 15-20 székletürítés kiszáradáshoz vezethet, ezért igen fontos az elveszített folyadék és elektrolit pótlása.

2010. nov. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
és akkor hogyha csak egyszer wczek, de az híg, akkor az nem hasmenés? Az csak szimplán fosás? :D és akkor nem kell tartanom a gyógyszer hatásának csökkenésétől?
2010. nov. 25. 12:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez tetszik..😊 tudom gáz de akkor is poén.már a megfogalmazás is
2014. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!