Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segíthetem elő a megterm...

Mivel segíthetem elő a megtermékenyülést?

Figyelt kérdés
Februárban 6 hetes terhességem missed ab-val végződött. :( Most újra próbálkozunk a babával. Lassan két hónapja már, hogy szedek E-vitamint, jódot, Magne B6-ot, és a peteérés után napi egy csésze palástfű teát is iszom. Mellette igyekszem változatosan, vitamindúsan is táplálkozni. Van-e esetleg még egyéb "praktika", amivel sikeressé tehetem a próbálkozásunkat?
2010. nov. 24. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent megtettél.


Remélem hamarosan sikerül!

2010. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megtettél mindent. Igyad tovább a palástfűteát, az nekem is bevált :) Szorítok nektek!
2010. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 24. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, részedről mindent megtettél, tudod azt mondják a stressz nem jó, ezért nevetésterápia kell:))keress vicces videókat neten, vagy vígjátékokat nézz és nevess nagyon sokat, ez megtölt pozitív energiával ami jó!!
2010. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam és alkalmaztam is, hogy a ciklus első felében a cickafarkfüvet kell inni, és csak másodikban a palástfüvet. Valaki meg is magyarázta miért de nem emlékszem :(

Sok sikert!

4 hónapos kisfiú anyukája

2010. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt ugyan nem tudom... butaságot nem akarok mondani, de hátha mégis rád is vonatkozhat... Nekem is februárban lett egy megszakított terhességem, ugyan az utolsó hónapban :( Mi is már próbálkozunk és most kiderült hogy a "prolaktin" hormon szintem magas, így amig az nincs kezelve nem is lehetek terhes. Arról már hallottam, hogy 14 hetes terhesség megszakítása után is szükség volt gyógyszeres kezelésre ami visszanyomja... hogy 6 hetes korban már fejlődne ez az anyasági hormon azt nem tudom. Bocs, nem okoskodni akarok, sem ijeszgetni csak gondoltam leírom hogy nálam ez derült ki.. hogy nem megy le magától a terhesség után. Reméljük nálad minden ok!!! Egyébként én 2 hónap próbálkozás után elmentem dokihoz, éppen arra hivatkozva hogy februárban ez történt és nem küldött el, sőt!!!! Elemezte a görbém, abból gyanította a prolaktint, be is jött. Sok sikert, szívből remélem minden rendben lesz Nálad és hamarosan jön a baba!!!
2010. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]

[link]


Nézd meg ezeket a linkeket, szerintem nagyon sok hasznos info van benne! Mi 5-6 hónapig próbálkoztunk, és az utolsó hónapban ittam cickafarkfüvet, palástfüvet, szedtem barátcserjét, és a Gynexet is "ettem" :D... utána pedig befészkelődött a kisfiunk:D


Remélem tudtam segíteni!

Üdv: 11 hónapos kisfiú anyukája:))))

2010. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!