Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel segithetem a teherbeesest?

Mivel segithetem a teherbeesest?

Figyelt kérdés
A cickadarkfu es palastfu teakat mar iszom , van meg valami ami nem gyogyszer hanem termeszetes segitseg ????
2010. dec. 16. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáltad már a barátcserje kapszulát? Állítólag hatékony. Bár én is csak most fogom elkezdeni szedni, ha megjön a mensim...kíváncsi leszek, hogy tényleg beválik e:)

Sok szerencsét:)

2010. dec. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia,nekem ma lett pozi a tesztem

ez a 2 hónapom volt hogy egész ciklusban barátcserjét szedek, peteérésig málnalevél , utána palástfű!

mindent bele!!!

2010. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szia

Kb. 1 hónapja isszuk a párommal Gyuri bácsi gyógyteáit. 3 lépés van és állítólag már az első kettő eredményt hoz, örülnék neki :D Dió és csalánlevél teával kell kezdeni, felváltva. Ha elfogyott a tea akkor folytatni kell a nőnek fagyöngy tinktúra ivásával reggel- este egy mokkáskanálnyi, majd málnalevél tea. Ez mind természetes de semmilyen más gyógyteát nem lehet mellé inni. Ja, és mindemellett sokat legyünk együtt.

2010. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!! Először is gratulálok a második válaszolónak a pozitív teszthez:)

Kérdezném tőle, hogy hogyan szedte a barátcserje kapszulát,(nap/?) és hogyan itta a teát?(nap/?)

köszönöm:)

2010. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csinálj E-vitamin kúrát is!A ciklus alatt bármikor elkezdheted.15 napig szeded,ugyanennyi nap szünet.A teákat is nagyon jó ha iszod közben.Apának pedig Ginseng ampulla kúra.Nekünk így sikerült a baba 3.hónap próbálkozásra.Sok sikert!
2010. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, én szedtem C vitamint, Ca+Mg+Cinket és egy B komplexet. Első ciklusban sikerült :)
2010. dec. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a pozi tesztes vagyok:


napi 1 Zafír barátcserje kapszula egész ciklusban

14. napig málnalevél (elivleg 2*2 dl kéne,reggel-este, de én hányok bármilyen gyógynövénytől, így rendeletem amerikából kapszulát, ebból reggel este 1db)

15.naptól palástfű (fenti oko miatt, homeós bogyó Alchemilla vulgaris c30, reggel este 5 bogyó) ezt a 12. hétig kell szednem :)

2010. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
BiYovis Optivet multivitamin kapszula,több ismerősöm is terhes lett,én most ezt szedem,plussz cicka,és 2naponta apával összebújás!Sok sikert!!
2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!