Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 tesztet csináltam már hétfő...

7 tesztet csináltam már hétfő óta, van amit reggel, van amit napközben. Mindegyiken vagy egész halványan, vagy erősebben ott a második csík. A terhességi tesztek jellemzője, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
De mindegyiken jó pár perc, vagy volt olyan teszt is, amin csak "száradás" után. 3 perc után egyiken sem volt semmi. A tesztek ilyenek, hogy száradás után látszik a tesztcsík vonulata? Van olyan tesztem, amin tök erős a csík. Nem értem. Segítsen, aki tudja mi van.
2009. jan. 14. 17:36
1 2
 1/18 anonim válasza:
69%

Szia


Vannak tesztek amik ha megszáradnak elvesztik a pontos értékelésüket, A pozitív nem nagyon téved, és ott volt az erőteljes csík, szóval babás vagy valószínű.

2009. jan. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Milyen tesztet használtál? Az elmúlt hónapban három napot késett, teszteltem és negativ lett. Aztán egy óra múlva megnéztem akkor meg ott volt a második csik. Persze három nap késés után megjött.

Várj pár napot és ismételd meg egy másik fajtával.

2009. jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Lilly-t (3-at) azon halványabb a csík, midstream (2-őt) azon nagyon erős, gravi hcg (2-őt) azon olyan közepes. Kérlek írjatok valamit, mert megőrülök, hogy mi van. Amúgy csak 2 napot késett eddig.
2009. jan. 14. 17:48
 4/18 A kérdező kommentje:
Ja, a késés - tehát hétfő - óta folyamatosan tesztelek.
2009. jan. 14. 17:49
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el a dokihoz, hogy nézze meg UH-n, hogy most mi is van valójában. Elég fura eset, még nem is hallottam ilyet.

Azért lehet ott baba ha vannak csíkjaid:)

2009. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha mind a 7 kétcsíkos, akkor valószínűleg baba van, gratulálok!

(Ez olyan hülye állapot amúgy. Megértelek, némileg ugyanebben a hajóban evezek. Nekem is volt pár olyan tesztem ami száradás után pozitív, volt egy már nedvesen is halványan pozitív, ezelőtt és után is volt negatív. A magam esetében hajlok arra h a pozitív nem mutatott jó eredményt, sajnos.)

2009. jan. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Terhességnél olyan nincs hogy megszárad és eltűnik. Ha ez fennáll nem vagy terhes. De szerintem nem érdemes több pénzt kidobni tesztre. Menj orvoshoz!
2009. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Fordítva volt, nem megszáradt és eltűnt, hanem ahogy száradt és telt az idő egyre erősebb lett és szárazon is ottmaradt a két csík.
2009. jan. 14. 18:40
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor pozitiv:-) menj orvoshoz, ne vegyél több tesztet!
2009. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam kiröhögtetni, mert tudom gyerekes, amit csinálok. De tudni szeretném mi van, mert sokan azt mondják, hogy 10 perc után már nem biztos, amit a teszt mutat, és a tesztekre is rávan ez írva. Egyre idegesebb vagyok.
2009. jan. 14. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!