Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti után a 26 napon vagyok....

Closti után a 26 napon vagyok. Mesimet keddre vártam. Hétfő óta barnázok mindennap egyre jobban, ma reggel darabos sötét színű vér volt, azóta meg semmi. Igy nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Orvos még nem tud mit mondani, nem lát még semmit. És még a következő Clostit sem kell elkezdenem?
2009. nov. 7. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem lát semmit, ilyenkor még nem lehet. Nekem még az 5. héten is csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott az orvos, pedig félidőben volt ovum, nem későn.


Tesztelj. Lehetett vérömleny is az a darabos vérzés.

2009. nov. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Vannak olyan tesztek, amelyek pár napos terhességet is kimutatnak. Szerintem próbáld meg.

Nálam is a 6. héten petezsákot látott az orvos (de, mondta, uh. előtt ),hogy lehet, hogy nem is fog látszani)és a 8. héten volt szívhang.


A clostyt.- nem tudom,mert amióta terhes vagyok nem volt semmilyen vérzésem, de nekem, ha jól emlékszem a menstruáció 3. napjától kellett szednem. Amíg nincs meg a teszt eredménye sztem. ne szedd.


Üdv: egy 36 hetes kismama :)

2009. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most estée is lett de megint csak darabos. Nekem 7,5mm hnyh most pedig 6mm volt. Akkor inkább mensi?
2009. nov. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!