Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tartalmaz, mit jelent a...

Mit tartalmaz, mit jelent a hormonkezelés?

Figyelt kérdés
Olvastam a kérdések között a hormonkezelésről, de nem tudom mit is takar. A pajzsmiriggyel kapcsolatos, vagy még sokminden egyéb is?
2010. nov. 25. 20:36
 1/6 Manka68 ***** válasza:
Inkább a sokminden egyéb. :o) Így általában a mesterséges megtermékenyítés előtti stimulációt emlegetik.
2010. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt tudom,:) csak bővebben is szerettem volna tudni mit takar,mert én is előtte állok és jó lenne pontosabbakat tudni róla, mert kissé tartok tőle. Reméltem, valaki fel tud világosítani.

Valószínűleg nem egyértelmű a kérdésem lényege.

Szóval szeretném tudni, legalább nagy vonalakban, hogy mit is takar ez....Szurikat? Milyen dolgokat?

2010. nov. 28. 15:55
 3/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg félreértettelek, bocsi. Szóval : attól is függ, mihez stimulálnak. Inszeminációhoz általában clostilbegyt (remélem, jól írtam le), ami tabi, általában ciklus elején kell szedni pár napig, és csak enyhén tolja meg a petefészkeket. Akkor elégedett a doki, ha kb 2-3 tüsző érik meg tőle. Ezután egyszeri tüszőrepesztő szuri, hasfalba. Ha lombik, akkor már kicsit erősebb cuccokat adnak, én 3 féle szurit kaptam kb 10 napig. Na ezektől már rendesen be lehet indulni. Nekem 10 fölötti volt a létszám. Sajnos nem emléxem, mik voltak konkrétan a gyógyszerek, csak a gonal-f pen-re. :-( Mindet hasfalba kellett adni, de nem vészes, nem is fáj. Aztán szintén egy 1szeri tüszőrepesztő, és petesejtleszívás. Bocsi, hogy nem vagyok teljesen pontos, de a papírokat eltettem nagyon mélyre, és emlékezetből nem vágom.

2010. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Legalább kissé okosabb lettem ez ügyben. :)

Bár még mindig izgulok, és még nem tudom tényleg merjek-e belevágni a lombikba, de már legalább ennyit tudok.

2010. nov. 29. 23:32
 5/6 Manka68 ***** válasza:

Miért ne mernél?

Hidd el, hogy a terhesség és a szülés sokkal nagyobb megpróbáltatás a szervezetnek, mint egy lombikstimu. :o)

2010. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk. Előbb a doki azt javasolta legyen egy laparoszkópia, h működjön a bal oldali is...aztán meglátjuk. köszi a bíztatást!
2010. dec. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!