Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostylbegit tartalmaz Hcg-t?

A Clostylbegit tartalmaz Hcg-t?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés de lehet h emiatt lett pozitív a tesztem?

Bízom benne h nem csak minden hülyeség megfordul a fejemben!


2010. júl. 5. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne. Amikor én szedtem terhes is lettem tőle, a "végeredmény" itt fekszik mellettem és játszik! Halkan, de azért gratulálok! :o) Mennyit késik már?
2010. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából csak 7re nem várom, de szombaton és vasárnap teszteltem mind2 pozitív lett!:)

Éreztem h valami "nincs rendben" állva el tudnék aludni, melleim feszülnek:) stb...!

Elsőre sikerült neked?

2010. júl. 5. 16:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen az első hónapban! :o) Neked hanyadik hónapod?
2010. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első:), nem is hittem volna h ilyen hamar sikerül, bár még nagyon pici...! DE ott van:)!!

Neked kisfiú vagy kislány?

2010. júl. 5. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Kislányom van, vasárnap lesz 4 hónapos! Mióta próbálkoztok? Kisfiút vagy kislányt szeretnél?
2010. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

6hónap volt a próba! Igazából mindegy csak egészséges legyen:), de a párom inkább fiúra hajlik én inkább kislányra:)!!! De mindegy mi lesz csak egészséges legyen!

Gratulálok a kislányodhoz!!!

2010. júl. 5. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is 6 hónap volt! :o) Igazad van, mindegy csak egészséges legyen, mi is így voltunk vele! Köszönöm szépen!
2010. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!