Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden esetben észlelhető-e...

Minden esetben észlelhető-e nagyobb mennyiségű folyás a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve próbálkozunk a párommal, hogy babánk legyen. Sajnos eddig nem sikerült. Általában rendszeres volt a mensesem, de az utóbbi 3 hónapban már 2x is előfordult, hogy késett kb 1 vagy másfél hetet. Most jelenleg már a 5.napja késik. Az aktuális naptól kezdve fájdogál a hasam. Naponta többször is. Ez elkeserít egy kicsit, hiszen olyan, mintha bármelyik pillanatban meg akarna jönni. Folyásom viszont nincsen, vagy csak nagyon minimális fehéres-sárgás színű. Egyéb tüneteim nincsenek. Talán csak annyi, hogy nagyon szárad a bőröm a mellemen és a mellbimbómon. A teszteléssel még várok a hétvégéig...
2008. jan. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Írtad, hogy fehéres-sárgás folyásod van.A sárga szín nem túl jó, valamit összeszedhettél, és pl felfázás miatt, ez indokolhatja a fájdogálást,meg a mensi felborulását, bár én nem vagyok orvos.Általános tünet hogy erősebb a folyás, de ez sem mindenkinél van ám így.Legalábbis ahogy én itt olvasom.Reméljük jó lesz a teszt, azaz positív, de a sárgás színnek járj utána.Drukk!
2008. jan. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha már fél éve próbálkoztok szerintem hamarosan összejön, és ezt te is tudod.ezért figyelsz ennyire oda minden apró változásra, hátha felismered a baba jelenlétét.hidd el én is így voltam vele, mindenre ráfogtam hogy baba.próbálj elvonatkoztatani tőle.és így figyeld magad.egyébként nem volt semmi extra tünetem, csak egy halovány 2.csík.7 hónap után.de az eszed hamarabb fogja tudni mint a tested.Hamarosan megtudod.Ditke
2008. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tüneteidre rá lehet mondani, hogy baba...

A folyás nem mindenkinél jelentkezik, nálam sem volt, de a sárga szín valóbn nem egészséges , járj utána.

A meg akar jönni érzés nekem 11 hétig megvolt, ez is jellemző, és a mellviszketés, szárazság is.

Talán sikerül:-)

Csináhatsz előbb is tesztet, ha magas a horminszinted, már kimutatja mensi előtt is.

2008. jan. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!