Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Antidepresszáns+ nyugtató+...

Antidepresszáns+ nyugtató+ esemény utáni tabletta mehet együtt?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék a nőgyógyásznak beszámolni róla, hogy antidepresszánst (Cipralex) + nyugtatót szedek (Xanax SR), de szükségem lenne a tabira is...
2010. nov. 7. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. hagyd el az első kettőt, felesleges...!!!
2010. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy gondolod? Ha holnap elmegyek a 72 órás tabiért, és beveszem, akkor holnap ne vegyem be a másik kettőt?
2010. nov. 7. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
arra gondoltam hogy alapból hagyd el az első kettőt, kár szedni csak tönkre teszed magad. És igen ha beveszed a 72 órásat akkor ne vedd be az első kettőt. Ez olyan hogy más gyógyszerre sem jó más és más gyógyszereket szedni mert a hatóanyagok üthetik egymást.
2010. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"kár szedni csak tönkre teszed magad"

Ez azoknak a dumája, akik az életben nem szedték meg és azt sem tudják pontosan mire való.

Nyugodtan mond meg a nőgyógyásznak, majd ő megmondja mi újság. Szerintem amúgy lehet.

Az antidepit pedig ne tedd le, visszaesel.

2010. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na a 69%-os is nagyon okos lehet... biztos ő is ilyeneken él.

Én is szedtem még annó antidepresszánst sőt próbaként egy egész levéllel is bevettem, és el is ájultam, úgyhogy tudom milyen, azóta nem is használom. Nyugtatóm meg van itthon de az ilyen gyógyhatású, magyarul beveszed és azt gondolod majd hatni fog, nos vagy fog vagy nem.

2010. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na utolsó, te aztán igen okos vagy.

Igen, szedek antidepresszánst, de nem vagyok olyan ostoba, hogy kíváncsiságból egy egész levéllel benyeljek.

Ilyen cselekedet után szerinted mennyit lehet adni a véleményedre?

2010. nov. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hehe :)) egyszer mindent ki lehet próbálni, mellesleg jó volt :) tiszta drog.
2010. nov. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!