Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baktérium van a vizeletemben,...

Baktérium van a vizeletemben, de már antibiotikumot nem szednék, mit javasoltok helyette? Valami gyógytea vagy természetes dolog? Mit szedjek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,hogy terhes vagy-e,de még akkor is inkább antibiotikummal kúráljanak ki,minthogy kísérletezz!
2009. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát még én sem tudom, lehet hogy az vagyok, de már novemberben szedtem antibiotikumost, és azt mondta az orvos hogy vegyek a patikába valami természetes szert, recept nélkül, ami kiirtja ezeket a baktériumokat, mert már antibiotikum nem kell, nem olyan súlyos. Ezért gondoltam, hátha van valakinek valami szerrel tapasztalata ami már használt ilyen húgyúti fertőzésnél.
2009. jan. 15. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Igyál sok kamillateát, s egyél rengeteg nyers fokhagymát, napi több cikket. Pl. pirítóst azzal kenjél meg, szendvicshez is kapjál be vagy 3 cikket.

Jobb

2009. jan. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobbulást
2009. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem irt fel a dokim vizeletfertőtlenitőt, egy tasak, vizben kell feloldani, három napig hat de addig tuti kinyúlnak a bacik!

Monural a neve

2009. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, olyan Monuralt már ittam 2x is, talán egy kicsit használt, de most megint visszajöttek valahogy ezek a bacik. Nem tudom most már mit igyak hogy eltűnjenek.
2009. jan. 15. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Igyál napi 2-3 csésze medveszőlő teát, esetleg csalán teát és a kamilla is jó.
2009. jan. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még a vörös áfonya is nagyon jó. Lehet kapni magát az aszalt gyümölcsöt, illetve kapszulaként is szedheted. Ő is öli a bacikat, kifejezetten húgyúti fertőzésekre ajánlják.
2009. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Tőzegáfony kapszulát vegyél.A gyógyszertárban drágább,de lehet kapni rossmanban,vagy a dm-ben is.Tutti bevált nekem.Azóta nincs problémám.

2009. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztos jók ezek a teák, valamelyiket biztos be tudod szerezni.

Emellé ajánlom figyelmedbe a homeopátiás bogyókat.

Amikor babát vártam, én is csak azokat szedhettem, és annyira bejött, hogy azóta se veszek be mást.

Az oscillococcillum vagy ilyesmi nevű főleg megfázás, influenza esetén segít, de általános immunerősítő is, ha hetente egy adagot veszel be. Nehéz a téli bacikkal küzdeni, főleg pocakosan, jobb így megelőzni.

2009. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!