Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már úgy valaki teherbe,...

Esett már úgy valaki teherbe, hogy abban időszakban antibiotikumot szedett (torokgyulladás miatt) és egészséges babája született?

Figyelt kérdés
Kicsit para vagyok...most tudtam meg hogy babát várok, és nagyon beteg voltam, arra szedtem a sok gyógyszert....
2011. júl. 18. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumok nem magzatkárosító hatásúak, ha terhesen lennél beteg akkor is kapnád, felesleges a para.
2011. júl. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is szedtem torokgyulladásra pont a beágyazódás idejében. Azt mondta a dokim, hogy az antibiotikumtól nem lesz baja, ellenben ha a betegség miatt károsodott, akkor nem marad meg. Nálam sajnos ez történt.Missed ab a 9.héten. Azt is mondta a dokim, hogy ugyanannyi volt az esélye annak is, hogy megmarad.Sőt, ha megmarad, akkor egészséges lesz, mert ilyenkor a mindent vagy semmit elv érvényesül.
2011. júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Anno, amikor a nagylányommal terhes lettem és még nem tudtam róla, mentem a háziorvoshoz, hogy szúrkál a hasam. Rámnézett, közölte, hogy akkor nekem biztos cisztám van, és felírt sumetrolimot. Be is szedtem szépen, de persze nem múlt el a "ciszta". :-)

A lányom egészséges, igen magas IQ-val. :-)

Most fősulis. :-)

2011. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mikor megtermékenyül a petesejt már 2hetes terhesnek mondanak ugye utolsó mensi alapján.+1hét mire elvádorol a méhbe, +1hét mire beágyazódik, s még kb +2hét mire ténylegesen kapcsolat alakul ki az anya szervezetével a lepény s a köldökzsinor kialakulása által. szoval kb 6hetes terhesen. szoval ne aggodj:)
2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem szinte detto ugyanaz történt, mint a 16:25-el. Nem tudtam hogy terhes vagyok, de terveztük. Mondtam a dokinak, h olyan gyógyszert írjon fel, ami nem árt a terhességnek, mert gyanus, h babát várok. Torokgyuszira szedtem én is. Kb. a 9. héten halahtott el, de csak a 12 hetes hüvelyi

UH-n derült ki. Missed ab lett a vége... :(

2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta? Rendben van a baba? Remélem igen!!
2011. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg! Minden ok a babával? Adj valami életjelet magadról/magatokról! :)
2011. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem maradt meg... :-(
2011. szept. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!