Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 34. napon. Tegnap...

Ma vagyok a 34. napon. Tegnap a ciklus.hu szerint meg kellett volna jönnie. Együtt voltunk a férjemmel, és utána rózsaszínes-barnás cucc folyt ki belőlem, de azóta semmi. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A ciklusom 27 és 37 nap között mozog, és Jónás naptár szerint 11-én volt a "megfelelő" nap. Ez a rózsaszínes cucc, tuti nem peteérés, szerintem nem beágyazódás, akkor mi? Picit megijedtem.Ja, két napja csináltam tesztet, és sajna neg.
2009. jan. 16. 07:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok érdemben választ adni, de nagyon kíváncsi vagyok a válaszra, mert ugyanígy vagyok. Annyi a különbség, hogy nekem csak rózsaszín pecsételő volt tegnap is, és ma is. Babósnak nem érzem magam.
2009. jan. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is teljesen tanácstalan vagyok. Én sem érzem magam babásnak, de múlt hónapban amikor 12 napot késett, szinte minden tünetem megvolt, és aztén megjött. Mellem fáj, de mensi előtt is szokott, úgyhogy passz
2009. jan. 16. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!