Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki úgy esett...

Van itt olyan, aki úgy esett teherbe, hogy a görbéje nem mutatott egyértelmű ovulációt?

Figyelt kérdés

Létezik olyan, hogy nem jelzi a hő a tüszőrepedést?

Nem gondolom esélyesnek a babát a görbém alapján,menstruációm már jó ideje késik....


2010. nov. 29. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor csinálj tesztet. A görbe se 100% (ahogy semmi sem az).

Amúgy engem is érdekelnének esélytelennek hitt görbés kismamák, épp egy esélytelen görbés hónapom van. :S

2010. nov. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem nagyon értek a görbékhez sajnos de szerintem az enyém igen csak érdekes volt de még is itt van a pocaklakó!:-)

[link]

Szerintem semmi sem lehetetlen!Esetleg Ti is belinkelnétek a ti görbéiteket?

Drukkolok Nektek Nagyon!!!!!

7heteske

2010. nov. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok, itt az én görbém ha érdekel, de sajna katasztrófa, pedig nem ilyen zsokott lenni :S


[link]

2010. nov. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

11:50-es a tied amúgy nem rossz ám, csak hülye a ciklus.hu és rossz helyre húzta neked az ovut, de az LH tesztek megmutatták a jó időpontot!

Grat. :)

2010. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi nektek! 11:50-é szerintem is szép, csak rossz helyre húzta be.... De a végeredmény a lényeg! Gratulálok!


Nekem sajnos normális ciklusom sincs, pedig már fél éve letettem a tabit....ezért nem is gondolok babára, csak mégis érdekelne járt-e így valaki?


Holnap megyek dokihoz, remélem okosabb leszek....

2010. nov. 29. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Szorítok neked, majd írd meg mit mondott a doki!
2010. nov. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!:)
2010. nov. 29. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!