Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? Középidőben...

Reménykedhetek? Középidőben voltunk együtt 28 napos ciklusnál!?

Figyelt kérdés
Mensi után a 12.-13. napon voltunk együtt. Középidőben.
2010. nov. 29. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
persze reménykedhetsz de több esélyed van ha a 17-napi együtt vagytok.
2010. nov. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

simán!

mi egyszer nem védekeztünk csak, a 12. napon és megfogant a baba :))

2010. nov. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok. Remélem itt is siker lesz :) És leghamarabb mit vettél magadon észre?
2010. nov. 29. 13:35
 4/9 anonim ***** válasza:

Köszi! (azóta már 17 hónapos nagyfiú :))

nekem a mellfeszülésen kívül semmi bajom nem volt, se hányinger, se émelygés, soha egyszer sem

szóval a mellfeszülés volt az első tünet, és ha jól emlékszem az elég hamar jelentkezett

ha nem jön meg a mensid, vegyél egy tesztet és másnap már tesztelhetsz is

szorítok nagyon!!!!!!!

2010. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
orvosom szerint a legjobb napokban voltunk együtt múlthónapba. két hét van még a mensiig, de nem rég elkezdedt fájni a mellem. fáj az alhasam, nyomást érzek lent, nyilal néha. Ez a beágyazódás tünete lenne?
2010. dec. 1. 17:14
 6/9 A kérdező kommentje:
15.-ik napon is együtt voltunk
2010. dec. 1. 17:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keress tüneteket és legfőképpen ne éld bele magad semmibe. Attól hogy jókor voltatok együtt, még korántsem biztos hogy összejön a baba. Sajnos ez nem így működik. Persze fontos a jó időzítés is, de még olyan sokminden közrejátszik a fogantatásban.

Nem akarlak bántani, csak 2 hét alatt annyira bele tudod magad élni az anyaság gondolatába, hogy egy esetleges negatív teszt óriási csalódást fog okozni.

Szerintem foglald el magad és minél kevesebbet foglalkozz a témával. Aztán kívánom hogy 2 hét múlva két jóerős csíkot láss azon a bizonyos teszten és határtalanul boldog legyél.

2010. dec. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még 2 hét van mensidig, akkor még csak most lehetett ovud, lehet pont annak a tüneteit érzed. De beágyazódást még biztosan nem, az peteérést követően a 7. nap körül történik. Igazat adok az előttem szólónak, akármennyire is nehéz várni, legyél türelmes, és ne agyalj ezen, mert attól nem leszel terhesebb, hogy lesed a tested.
2010. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mi is jókor voltunk együtt az utóbbi 2 hónapban mégsem vagyok még babás. nem olyan egyszerű, mint gondoltam. annyi mindentől függ...
2010. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!