Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reménykedhetek? ápr-an hagytam...

Hanga86 kérdése:

Reménykedhetek? ápr-an hagytam abba a bogyót, párommal többször voltunk együtt. Elvileg 10-én kellett volna megjönnie (ciklus.hu szerint), de még ma sincs semmi.

Figyelt kérdés
1 nap pici barnázás volt és tegnap mindjárt megjön érzésem volt,szinte egész nap,de semmi.nem érzek semmit,csak reménykedek.vagy csak a bogyó miatt csúszik ennyit?kéne éreznem már vmit,h babás lennék?vagy első bogyómentesbe még kicsi az esélye a terhességenk?
2010. máj. 17. 15:48
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
akkor barnáztam,mikor elvileg meg kellett volna jönnie.azóta 1-2szer alig észrevehetően még volt.
2010. máj. 17. 15:55
 2/13 eszo ***** válasza:

szia!

Valakinek kell pár hónap mire újra beáll a ciklusa..van aki rögtön teherbe esik a fog.gátló elhagyása után. egyénfüggő.

de ha már ennyit késik, akkor miért nem tesztelsz??már simán kimutatná!!

tesztelj! majd ird meg mi lett! szorítok

2010. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

azért nem teszteltem eddig,mert félek az eredménytől:(

örülnék a babának nagyon,de félek,h csak a bogyó miatt késik.

2010. máj. 17. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Késhet a gyógyszer abbahagyása miatt is... de az is lehet hogy baba. Szerintem teszt!

2010. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A bizonytalanságnál sokkal jobb minden, tesztelj! nem hiszem el, hogy ez jobb neked így, hogy itt érdeklődsz, hogy terhes lehetsz-e, mintha csinálnál egy tesztet. Ráadásul egy hó telet el a gyógyszer óta, nem lehet ilyen türelmetlennek lenni!
2010. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nem mondom,h nem izgulok,csak gondoltam körbe kérdezek előtte.csak azért nem vettem eddig mert semmi terheset nem éreztem idáig és gondoltam tuti olyan szerencsétlen vagyok,h csak késik...
2010. máj. 17. 16:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem baba is lehet, mert sok nőnek összejön egyből amikor abbahagyja a gyógyszert. De nekem elég sok idő volt amíg kiürült a gyógyszer a szervezetemből. Amikor abbahagytam, fél évig nem jött meg.. Remélem neked nem lesznek ilyen problémáid, és baba van a dologban!
2010. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem teszteld, mert az kétségektől az is jobb. Én drukkolok neked, az előző hozzászólásokban a többiek már mindent leírtak. Sok sikert.
2010. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
tesztelj! Vagy teszteltél már esetleg, mi lett az eredmény?
2010. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap este - lett a teszt:(Ma barnázok és olyan a hasfájásom,mint mikor megjönne.Talán ez lenne a mensim?
2010. máj. 18. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!