Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az alábbi tünetek terhességre...

Az alábbi tünetek terhességre utalnak? Kedden kellett volna megjönnie, ehelyett jött kb két csepp vér, és azóta is néha picit véres, de 90%-ban sima, átlátszó folyás..

Figyelt kérdés
A párommal megszakításos módszerrel védekeztünk párszor (tudom, ez nem jó.) Kedden kellett volna megjönnie, ehelyett jött kb két csepp vér, és azóta is néha picit véres, de 90%-ban sima, átlátszó folyás. Enyhe hányingerem van reggelenként, van hogy eltart estig is. Az egyik mellem érzékenyebb. Folyton ennék. Sokat fáj a fejem. Ezek az utóbbi 2-3 napban jelentkeztek. Az utolsó menstuációm december 14.-én volt. 1-2 hét múlva csinálok tesztet (hogy biztos legyen az eredmény), de kíváncsi lennék a ti véleményetekre is. Köszönöm!
2009. jan. 16. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarabb is tesztelhetsz, mert könnyen meglehet, hogy babát vársz. 28 napos ciklusnál már majdnem egy hete késik... ilyenkor kimutatná egy teszt, szerintem.
2009. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy tudom, hogy a vérzés kimaradásakor vagy mennyiség csökkenésekor először terhességre kell gondolni. Természetesen lehetsz terhes.
2009. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelhetsz már előbb.Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te.Nekem szerdán kellett volna nem megjönnie és két napja csak rózsaszínes-barnás folyásom van,meg görcsöl az ölemnél.Még nem teszteltem.Remélem babásak vagyunk!
2009. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsónak: Szorítok Neked is! :)

2009. jan. 16. 13:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet, de negatív lett. :( Majd azért pár nap múlva megismétlem.
2009. jan. 19. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!