Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nap múlva lenne esedékes a...

3 nap múlva lenne esedékes a mensi, de tegnap volt 2 csepp barna folyás a tisztasági betéten. Azt hittem, hogy akkor valamiért előbb jön meg, de aztán utána semmi nem volt, meg ma se. Mi lehetett?

Figyelt kérdés
Az elmúlt napokban azt vettem észre, hogy eszméletlen sok folyásom volt, ilyen még soha nem volt, szinte rendes betétet kellett berakni, de se szaga, semmi nem volt. Most szúrkál a méhem.
2011. nov. 8. 08:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy semmi tünetem nincs. Egyedül ami nagyon furcsa, hogy annyira csúnya lett a bőröm, tele vagyok pattanással, pedig nekem alapból nagyon szép a bőröm, még tininek sem volt ilyen.
2011. nov. 8. 08:06
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem várj a mensidig, ha nem jön meg, akkor tesztelj!

Lehet baba van a dologban, nekem is nagyon sok folyásom lett hirtelen, és sokat szurkált a hasam is. A mellfeszülés egy kicsit később jelentkezett.

2011. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem például mensi előtt két nappal mindig van egy enyhe barnás-rózsszínes folyás. De csak annyi, hogy a wcpapírt megszínezi egy vagy két alkalommal, semmi több.


Aztán két napig semmi, és utána megjön.


Viszont érdekes, hogy ez nem volt mindig így, kb. 1.5 éve kezdődött, de semmivel nem tudom összekötni, egyszer csak így kezdett el működni a szervezetem.

2011. nov. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mensi napján volt egy pici barna pötty. Én is azt hittem, hogy mensi lesz. De egy hét mulva sem jött meg. Erösebb volt az én csikom mint akontrol akkor már.

Hátha neked is így lesz. 21 hetes kismama.

2011. nov. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!