Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-ra nem vártam, nem is jött...

28-ra nem vártam, nem is jött meg, de a mai Lilly tesztem negatív lett. Mennyire megbízható ez a fajta teszt? (25-ös) Mikor lenne érdemes újabb tesztet csinálnom, ha nem jönne meg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:

2 nap múlva :D


Drukkolok!

2010. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Reggeli első vizeletből csináltad?


Amíg nem jön meg, addig persze hogy van remény!


Egyébként a 25-ös nem túl érzékeny, minél kisebb mellette a szám, annál érzékenyebb...

2010. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem reggeli elsőből, hanem a másodikból, de két darab van benne, azért kérdeztem, hogy a 2. csíkot mikor használjam fel. Tudom, hogy nem a legérzékenyebb, de sajnos csak ilyen volt. 10-es tesztből csak a Walentint ismerem, olyan pedig nem volt.
2010. nov. 30. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Holnap első vizeletből próbáld meg.Drukkolok neked,majd írd meg az eredményt.
2010. nov. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a drukkokat és az érdeklődést. Nem tudom, hogy most mi van. Ma reggel elsőből csináltam tesztet, egyértelműen negatív lett, de még mindig nem jött meg, pedig már elseje van. Ha terhes vagyok miért nega? Ha pedig nem, miért nem jött meg? Hát most csak örlődöm.
2010. dec. 1. 21:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 26-án kellett volna megjönnie, még semmi, ma reggel teszteltem, one minute teszttel, 25-ös, negatív lett. Mondjuk mi nem terveztük a babát, viszont csak megszakítással védekeztünk, szóval akármi lehet...

Nekem már van egy kisfiam, őt kimutatta a teszt rögtön a elmaradt menzi utáni napon.

Most nem értem mi van.

Pénteken megyek a dokihoz.

2010. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet ma?
2010. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is van már két nagy gyerekem. Majdnem 1 évig tervezgettük a 3. babát, de nem jött össze, erre teljesen átfordultam és azt mondtam, hogy nem is akarom.Erre tessék, lehet, hogy most sikerült. Még nem tudom biztosan,hogy mi a helyzet, de nagyon kavarognak az érzéseim. Egyik pillanatban nagyon örülök neki,a másikban pedig hallani sem akarok az egészről.
2010. dec. 2. 08:50
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia! Reggeli elsőből megcsináltam, HCG-teszt 25-ös hát nem is tudom. Ott a 2. csík, de jóval vékonyabb, mint az első, és nem tudom eldönteni, hogy a helye, vagy szellemcsík. Holnap újabb teszt, s majd kiderül.
2010. dec. 2. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!