Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mára nemvárom. Reggel hatkor...

Mára nemvárom. Reggel hatkor csináltam egy teszet discolor a neve. Ez a fajta teszt milyen megbizható?

Figyelt kérdés
Azért aggódom mert januárban is teszeltem - eredményem volt. Logattam az orrom- megint egy sikertelen hónap.Megjött a 6.-dik héten. Aztán vérvételre mentem,ott kiderült :vetélésem volt.Talán az alacsony progeszteron szint miatt.Tudom hülyeség de mivan ha a teszt akkor jól müködik? Mert akkor : doki,aki talán kiszúrja az alacsony sárgatest szintet,kapok valamit és a babám megmarad!Szóval most nagyon aggódom.Milyen tesztel teszteljek?Mikor? Esetleg lehet az hogy nálam nem müködik a tesztelés?
2009. márc. 14. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A mai tesztek elég megbízhatóak, a magzat által termelt HCG -t mutatják ki. Nem egyénfüggők! Olyan van, hogy egy teszt hibás, de akkor vagy nem mutat semmit, vagy csak egy csíkot. ha neked két csíkod van, az biztosan terhességre utal. Mivel vetélésed volt, keress egy nagyon megbízható orvost, aki odafigyel rád és mindenben támogat!

Kitartást!

2009. márc. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Sajnos a tesztem megint -.Pont ezért mérült fel bennem a kétség. Gondoltam hétfön reggel megint csinálok egy tesztet.De ha az is - és még mindig nemjött meg,megyek a dokihoz.CSak a másik tsztem is discolor ,lehet erösebbel kéne próbálkoznom.Tud valaki "tutit"?
2009. márc. 14. 08:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap Gabriel-t vettem, azt a nap bármely szakában el lehet végezni. Vannak olyan tesztek, amit a reggeli első vizelettel kell csinálni. De a patikus biztosan mutat neked vagy 6 félét.
2009. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!