Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ilyen hővel...

Lehetséges, hogy ilyen hővel baba lesz a dologba? 27-28 napos szokott lenni a ciklusom, szerdán és csüt-ön éreztem az alhasamban szúrkáló érzést, folyásom nem nagyon van, de lehetett ez a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
A 12.napon(36,2)13-14.napon(36,4)15.napon(36)16.napon(36,3)17-18.napon(36,2)19.napon(36,3)20.napon(36,5)és ma vagyok a 21.napon(36,6).Bocsi,csak így tudtam leírni, mert nem sikerült beillesztenem. Jővőhét végére nem várom.
2009. jan. 16. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Az "okosok" szerint nem! Ez ne keserítsen el!!!

Nekem sem volt sokkal magasabb, max. 36,8 ig ment fel. A pé utáni 9-10. napon meg kb fél tizedet meg lement.

Azt mondta nekem a doki, hogy azt kell figyelni, hogy az előző hónapokhoz kell viszonyítani a hődet, amikor megjött a mensi.

Amúgy hol méred a hődet? Mert ha a hónod alatt, akkor nem is olyan naygon alacsony.

Az alacsony hőt állítólag okozhatja a pajzsmirigy elégtelenség.

Kívánom, hogy nálad is baba legyen!!:)

2009. jan. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Igen a hónom alatt szoktam mérni, de ez az első hónap még csak amikor mérem. És neked lett baba, vagy próbálkoztok?
2009. jan. 16. 18:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja bocsi, látom nálatok már sikerült. Gratulálok! És remélem nekünk is hamarosan összejön.
2009. jan. 16. 18:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokkal megbízhatóbb az eredmény, ha a szádban vagy a hüvelyben méred. Én a számban mértem, mivel csak egy lázmérő van itthon, és csak erre a célra nem akartam venni egyet. Megpróbálom elküldeni neked az én hőgörbéme. Ha nem sikerül, akkor írjál privátban és elküldöm oda az exel-es változatát, ha érdekel.
2009. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsi lemaradt a lényeg:

[link]

2009. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na mégegyszer:

[link]

2009. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

HEURÉKA

Bocsi hogy ennyit bénáztam, de még senkinek nem küldtem így el!!

2009. jan. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg tudtam nézni,köszi! Tényleg neked is elég alacsonyan kezdődött. Hát remélem akkor nekem is összejöhet. Ma reggel is 36,6 volt. Majd megírom, hogy mi lett az eredmény.
2009. jan. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!