Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggelre emelkedett meg a...

Ma reggelre emelkedett meg a hőmérsékletem (tegnap éreztem egyhe szurkálást a hasamban). Van arra esély hogy ha ma délután akciózunk, akkor még teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Az előbb valaki azt írta, hogy a tüsző általában hajnalban reped. A hőmérsékletemelkedés napján hajnalban, vagy előző nap?

Jól gondolom, hogy az ovulációs fájdalom a tüszőrepedést közvetlenül megelőzően lép fel és nem azután?

Előre is köszi a válaszokat!


2008. jan. 15. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
szia! Én írtam....A hőmérséklet emelkedés hajnalán....és a tüszőrepedés ekkor történik. Ez járhat némi fájdalommal, szurkálással....kinél hogy, ez a fájdalom fájhat még utána is akár napokig.
2008. jan. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Szia!Azt nem írod,mennyi ideje próbálkoztok,de sztem nem jó ha ennyire odafigyelsz magadra.Próbáljatok meg egy nap kihagyásokkal szeretkezni,és SZERETKEZNI!!!ne időre gyereket csinálni.A spermák legalább 48 órát élnek,tehát ha nem PÉ-kor szexeltek,akkor is lehetsz terhes.Ha viszont a párod mindennap "ellövi" a spermáit,akkor nem lesz idő új sperma termelődésre,és vaktölténnyel fog lövöldözni,úgy pedig nem lesz mitől teherbe esned.

A kérdésedre a válasz:Akciózzatok másnaponta,harmadnaponta és ne figyeld magad ennyire,hanem szeresd a párod!!!!

2008. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!