Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönni...

Tegnap kellett volna megjönni de nem jött most délután kezdett rozsaszin folyás lenni de csak néha van és fáj a jobb petefészkem. Babát szeretnénk már lassan 2 éve. Szerintetek van esély rá most vagy mitől lehet ezek az érzések?

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felkeltem hányingerem, melegem volt rosszul éreztem magam.Tegnap előtt is mikor felkeltem rosszul voltam de fél óra után elmullik.Menzi előtt szokott fájni a mellem de most nem fáj az sem.
2010. máj. 12. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet reggel és ha pozi irány a doki..Nekem is így kezdődött a korai vetélés:-(rózsaszineztem,pedig pozi volt a teszt!
2010. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg, nálam a beágyazódás kezdődött így, mert babás voltam.És NEM VETÉLTEM EL! Beágyazódásos vérzésem volt két-három napig, színe eleinte rózsaszínes piros volt de kevés, inkább olyan volt mint egy folyás, majd később barnás és utána elmúlt, valószínűleg nem félidőben fogant hanem picit később ezért csúszott a beágyazódás is. Kb hat nappal ezután lett a tesztem pozitív. És az eredmény az ágyikójában alszik:)
2010. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat.nagyon izgulok annyira szeretnénk már babát egy ideje elfelejtettük de most hogy késett bíztam benne,hogy most összejön.Szóval akkor sincs kizárva a baba ha egy-két napig esetleg piros is van valamennyi?
2010. máj. 12. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nincs kizárva , van akinek jó pár napig eltart a pecsételő vérzés a beágyazódás miatt, de erről ha beírod a keresőbe nagyon sok témát találsz neten és talán kicsit meg is nyugtat:) minden esetre nagyon drukkolok neked!!Sőt van akinek több mint pecsételő a vérzése, de a nyálkahártya az nem válik le, sokszor előfordul , hogy egy vérömleny van a babó mellett és az távozik , ilyenkor is lehet vérezgetés pecsételés .A természet tudja a dolgát, akinek meg kell születnie az meg is fog! Bízz benne, hogy baba van és ne idegeld magad:)
2010. máj. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm.Azért kérdeztem itt mert a neten már mindent írnak és nem tudtam mit gondoljak fiatal vagyok és az első baba lenne ha összejön majd megírom holnapra úgyis kiderül. Nagyon köszönöm :D
2010. máj. 12. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon drukkolok, hogy baba legyen. Mindenképpen írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye.
2010. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! :(( Ma elmentem megvenni a tesztet, hogy ha nem jön meg megcsinálom reggel.Délig nem is volt semmi baj de délben megjött.Úgyhogy megint nincs baba.
2010. máj. 13. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez menszis tünet és a rózsaszines folyás is arra utal. Szerintem nem vagy terhes!
2010. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!