Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nekem is mint látom itt...

Nekem is mint látom itt sokaknak a véleményetekre lenne szükségem, hogy van-e esély arra, hogy kisbabát várok?

Figyelt kérdés
Okt 1. -jén volt meg utoljára 29 30. -án volt pecsételő vérzésem csináltam kettő tesztet mind a kettőn halvány csík volt. Elmentem orvoshoz nov 11. -én petezsákot nem látott. Azt mondta ha két múlva nem jön meg menjek vissza. Hát nem jött meg de most nem tudtam vissza menni az orvoshoz. Nőttek a melleim és fájnak szédülök, fáradt vagyok néha ha hirtelen megmozdulok nyilal a petefészkembe. Az alhasamat folyamatosan érzem, megvan duzzadva. Hol azt érzem hogy mindjárt éhen halok hol pedi semmire se bírok ránézni Ti mit gondoltok?
2010. dec. 1. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A helyedben megpróbálnék még egy tesztet pisilni már egyértelműnek kell legyen! Bármikor megcsinálhatod kimutatja!

Szurkolok!

Ha meg nem jött meg az jó jel!

2010. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.

november 11-én már 5+6 hetes voltál, nekem akkor már embriót mis látott, pont 5+6 hetesen voltam dokinál.

2010. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondolta de csak pénteken tudok tesztet venni! Csak ez alatt a két nap alatt még kétser megőrülök! :) Köszi a válaszod!
2010. dec. 1. 13:35
 4/17 eszo ***** válasza:

simán lehet baba a dologban..ez egy gyors teszteléssel ki is derülne!

ennyi idő után akármikor megcsinálhatod..


meg sajnos pl ciszta is okozhat ilyen tüneteket!


De én babát kívánok neked!! .-)

tesztelj mindenképp!

és írd+ mi lett!


drukkolok!

2010. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem szóval akkor már biztosan látszódnia kellett volna!:(
2010. dec. 1. 13:36
 6/17 A kérdező kommentje:
Akkor azért csinálok pénteken tesztet és megírom, hátha....
2010. dec. 1. 13:40
 7/17 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy látszódnia kellett volna ha középidő után fogant akkor még nem láthatott semmit a doki!
2010. dec. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 eszo ***** válasza:

hát figyi, ha október 1-jén volt meg utoljára..ma már dec 1. van..szerintem a tesztnek már mutatni kéne..nagy eséllyel..dokohoz menni tényleg korán lehettett még akkor..

szorítok nagyon!

2010. dec. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha tudsz, menj vissza dokihoz, hátha mostmár látszik, ha baba.

(Ha mindkét teszten halvány csík jelent meg, akkor szerintem a harmadikon is ott lesz...)

2010. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen ha megfogant akkor középidő után lehetett mert akkor voltunk együtt párommal ez tuti! Nem tudom bizonytalan vagyok de pénteken kiderül! Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 1. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!