Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most mennyi az esély a...

Akkor most mennyi az esély a teherbeeséshez?

Figyelt kérdés
(Bocsi hogy így írom )Pete érésem volt 25 - 29 ig. Ma meg ilyen fehér krémszerű folyásom van. Akkor most még pete érésem van? Akkor ha ma lefekszem a párommal mennyi az esély babára? Amúgy a párommal mindennap de max minden másnap együtt vagyunk.
2011. okt. 31. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod, hogy 25-29 volt peteeresed? Csinaltal ovutesztet vagy mertel hot? Csak azert kerdem mert mas a peteeres es mas az ovulacio. A pe az amig erik a pete, ez par nap, ezt jelzi az ovu teszt, hogy kesz a pete es hamarosan ovulacio lesz (pozi ovutesz utan 24-36 ora mulva) vagyis az a nap kozeleg amikor a pete kilokodik a petefeszekbol es talalkozik(hat) Apa katonajaval. Ha most van folyasod akkor en ugy gondolnam, hogy most lesz ovud valamikor a napokban. Probalkozzatok de jobb az ha nem csak erre figyelsz mert igy nehezen fogsz megfoganni. Csak legyel, elvezd Apat es vard a fejlemenyeket. Ne gorcsolj ennyire ra. Drukkolok, hogy mielobb sikeres honapotok legyen. Hanyadik probalkozas?
2011. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az interneten néztem meg hogy mikor volt peteérésem. Az első probálkozás.
2011. nov. 1. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

A net nem ad pontos adatot. Ha biztosra akarsz menni akkor ne a netet vedd alapul hanem olvass utana a peteeres es ovulacios testi jeleknek. Pl. huvelyi folyas peteereskor ami eloszor kremes, majd tojasos allagu stb. Eztan van az ovulacio ami a pete petefeszekbol valo kilokodeset jelenti. Mindezek ellenere az a legjobb ha akkor szeretkeztek amikor jolesik. Persze nem art ha tudjuk mikor is van peteeres es ovulacio mert sok nonek nincs es ezert nem esik teherbe. Lehet kapni ovulacios tesztet (LH teszt) ami jelzi az ovulacio kozeledtet. (tobb napos huvelyi nyalka is jelzi ekkor erdemes ezt a tesztet csinalni. De merhetsz hot is ezt viszont egesz honapon at kell minden nap, ugyan abban az idoben reggel azonnal ebredes utan) Amikor eros dupla csikos az LH teszt, ezt kovetoen 24-36 orara van ovulacio. (petekilokodes) Sztem nem art ha ezt megfigyeled magadon. Remelem erthetoen irtam de eleg nehez besuriteni par sorba a leglenyegesebb dolgokat. Persze az is lehet, hogy semmi szukseg ra es mindezek tudatan kivul igy elsore teherbe estel. Mindenki mas, mindenkinel mas a jarhato ut.

Sok sikert Neked, megirod majd mi lett? Hatha osszehoztatok igy elsore! Nem tudni sosem!:)

2011. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem, hogy ha testhot mersz minden nap reggel azonnal ebredeskor akkor az ovulacio napjan leesik par tizedet a testi homerseklet, majd visszaugrik magasabbra, mint az atlagho. Ez jelzi, hogy megtortent a peteeres es az ovulacio!

Sok sikert!

2011. nov. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. igen megirom hogy sikerült e :))))))))))) de ha nem is most egyszer csak fog sikerülni rajta vagyunk
2011. nov. 2. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Oke, irj feltetlen mi lett a vegkifejlet!:) Addig pedig minden jot es bizom benne, hogy oromod lesz de HA megsem akkor sincs semmi veszve. Elsore nagyon keves embernek jon ossze!
2011. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jaj nagyon boldog vagyok sikerült 1 honap alatt!!! :) Remélem nektek is sikkerül majd
2011. nov. 19. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!