Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.21-re nem várom, lehet...

Jan.21-re nem várom, lehet most sikerül? Jövő szerdára nem várom..folyás utalhat a babára? Fehéres sárgás színű, a napokba jelentkezett.

Figyelt kérdés
Peteéréskor sokat voltam együtt a párommal. Mai nap éreztem, hogy mintha fájna a mellbimbóm és néha szurkál a hasam és minden este hányingerem van. Mitől lehet ez?
2009. jan. 16. 22:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!Én is 21.re nem várom.Nekem is van hányingerem sokat,néhányan azt mondják,o ez még pszichés alapú,de sztem nem:D


Nekem nincs folyásom,de a hőm még 37-en van remélem marad is.


Én szurkolok Neked!Mikor tesztelsz?

2009. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia,

hát nem is tudom, eléggé félek tesztelni :-) Szerinted mikor lenne érdemes? Te mikor fogsz?

2009. jan. 17. 09:53
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!Holnap reggel tesztelek majd, 10es érzékenységű teszttel.Remélem 2csíkot fogok látni:)

De akkor sem szomorodok el ha még nem mutatja,ugyanis érzem,hogy vanés akkor majd pár nap múlva ugyis pozitív lesz.

Te mikor csinálnád?

Azt nemérzed hogy nincs étvágyad?Mert nekem kb semmi...

2009. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy nekem mindig van étvágyam :-)

Nekem minden este hányingerem van... a napokba pedig a mellbimbóim érzékenyebbek, remélem nem fog megjönni.

Szoritok neked is! Majd ird meg az eredményt!!!

2009. jan. 17. 21:02
 5/20 A kérdező kommentje:
Ja és igen, én szerintem szerdán tesztelek..
2009. jan. 17. 21:03
 6/20 anonim ***** válasza:

Írom holnap,azóta annyi változás lett hogy majd meghaltam egy adag krumpli püréért.Hát most este fél9kor megcsináltam,kukoricával.

Jaj lenne már reggel...:D

2009. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Na teszteltél?? Kiváncsi vagyok ám :-) Remélem sikerült Neked!!!
2009. jan. 18. 09:25
 8/20 anonim ***** válasza:

Áhh...Párom nem hagyta hogy teszteljek,mert számolgattuk és megvárjuk inkább a 21-ét.

A hőm felment 37,2 re szted ez jó?

2009. jan. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, jó lehet, attól függ hogy a múlt hónapokba mennyi volt a hőd, a sajátodéhoz hasonlítsd mindig. Majd ird meg ha már teszteltél.
2009. jan. 18. 22:23
 10/20 anonim ***** válasza:

És te mikor tesztelsz?

Én megírom majd.De te is...

2009. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!