Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy 18.hos kislanyom,...

Van egy 18.hos kislanyom, terhesseg alatt nem voltak rosszulleteim,teherbeeses utan kimaradt a menses..Lehetseges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 18.hos kislanyom, terhesseg alatt nem voltak rosszulleteim,teherbeeses utan kimaradt a menses... szules ota eleg erosse valt a mensim,orvosom szerint a szoptatastol,meg mai napig szoptatok. szules ota 7napig szokott meglenni,de most valtozas lett dec.14.en megjott,sokkal gyongebb lett es 5napig tartott,amikor elmult 1het hagyinger kovette,aztan megszunt a rosszullet. most jan.12.en ismet megjott,de csak gyengen volt meg 1napig,aztan 2napig csak pottyokbe es elis mult,de ismet hanyingerem van,szedulok. csinaltam 2tesztet az egyiken 1csik a masikon viszont 1nagyon eros csik es mellett nagyon nagyon halvanycsik,de tenylek alig latni,de megis ott van. szoval azt szeretnem kerdezni,neme volt valaki meg ilyen helyzetben. lehetseges,hogy terhes vagyok? 1het mulva van idopontom a dokihoz,de hat addig bekattanok.eloreis nagyon szepen koszonom a valaszokat,segitsegeket.
2009. jan. 17. 16:05
 1/2 anonim válasza:
Lehetséges.Van,aki végig menstruál terhesség alatt.Ha nem akarsz újabb babát,védekezni kell,akkor is,ha nemrég szültél.A szoptatás sem véd meg az újabb terhességtől.
2009. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ja,és minden terhesség más.Attól,hogy az egyiknél nem voltál rosszul,a másiknál lehetsz.
2009. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!